Technologie

iPhone 12 Pro Max için yapılan ilginç sızıntı [Video]iPhone 12

iPhone 12 ailesine yönelik sağlam bir kaynaktan ilginç bir sızıntı yapıldı. Bu sızıntıda özellikle bir detay oldukça dikkat çekmiş durumda.

En son sensör temelli görüntü sabitleme teknolojisine sahip olacak haberiyle gündeme gelen iPhone 12 ailesi için, sağlam kaynaklardan sayılan Mac Otakara sürpriz bir sızıntı yaptı. Telefonun elde ettikleri verilerden üç boyutlu yazıcıyla bir maketini hazırlayan kaynak, ilk olarak modelin sık sık konuşulan iPhone 4 benzeri çerçeve yapısını bir kez daha doğruluyor. Daha çok yeni nesil iPad Pro’lar gibi köşeli kenarlara sahip olacak gibi duran 2020 iPhone ailesi, göründüğü kadarıyla yine FaceID‘ye gücünü veren TrueDepth kameranın yer aldığı büyük bir ekran çentiği taşıyor. Bu sızıntıda en çok modelin yanındaki aşağıda gösterdiğimiz bölüm dikkat çekiyor. Bu bölümün iPhone’lar için hazırlanacak normalden daha ufak boyutlu Apple Pencil kalem için konulduğu düşünülüyor. Henüz bu bilgi kesinleşmiş değil ancak Apple Pencil desteğinin iPhone dünyasına geleceği çok uzun zamandır konuşuluyor. Bu mıknatıs temelli yerde hazırlanacak yeni kalemin şarj edilebileceği yönünde tahminler geliyor. Kalemin sadece Pro Max’e özel olabileceği de yine yapılan tahminler arasında yer alıyor. Çünkü bu modelde sürekli olarak iPhone dünyasındaki en büyük ekran yer alacak deniyor.

iPhone 12

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesi için en sağlam sızıntı bilgiler şunlar:

Direkt olarak iPhone 11’in yerini alacak iPhone 12, söylendiği kadarıyla 5,4 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 699 dolar başlangıç fiyatına sahip olacak. Yeni seride bir de 12 Max modeli yer alıyor. Bu model ise 6,1 inç OLED ekran, çift arka kamera ve 799 dolar başlangıç fiyatı ile geliyor. Daha sonra ise karşımıza iPhone 12 Pro çıkıyor. Bu modelin 6,1 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 999 dolar başlangıç fiyatıyla yolda olduğu aktarılıyor. 12 Pro Max ise tam 6,7 inç 120 Hz OLED ekran, üçlü arka kamera, 3D ToF sensörü ve 1.099 dolar başlangıç fiyatıyla geliyor. Tüm ailede 5G destekli versiyonlar da sunulacak ve bunlar biraz daha pahalıya satılacak.

İlginizi Çekebilir

Firmanın 16 inç MacBook Pro modeli

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!