Anime || Manga

Isekai Kenkokuki Manga Tanıtımı

İsekai Kenkokuki Mangasını Tanıtıyoruz


Evvet günümüzün şüphesiz en sevilen türlerinden birisi nedir? Tabiiki İsekai ve bugünkü tanıtımımızdaki mangamız da adı üstünde İsekai Kenkokuki.

  • Hikayemiz ana karakterimize kamyon çarpması ve ölmesi ile başlıyor. Yeniden kendine geldiğinde ise kendini bir ormanda buluyor ve burası öteki dünya mı? Diye düşünüyor. Aç olduğunu düşünüp karnını doyuruyor ve uyandığında hastanede olacağını düşünüyor ama sabah olduğunda sonunda kendisinin gerçek hayatta olduğunu anlıyor ve o sırada bir ses duyar “ Hey, insan çocuk.“ bunu söyleyen ise kartalımsı(Griffin) bir hayvan.

  • Bir an korkup kartala beni yeme diyor ama kartal sen benim kim olduğuu sanıyorsun seni yemek istemiyorum der ve tüm gerçekleri kartala anlatır. Kartal onun gitmesine izin verecektir ama bir şart ile; Son zamanlarda ormana bırakılan insan çocuklarına kendi ayakları üstlerinde durabilecek hala kadar bakmasını ister ve bu sayede Almus onların yeni lideri olur.

  • Böylece Almus işe tarım yapmaya başlayarak başlar. Tarım yapmak için aletler gerekeceği için Griffin daha önce kendisi ile savaşmaya gelen ama kaybeden savaşçıların kılıçlarını takas ile tarım aletleri alırlar ve Almusun liderliğinde ve Griffin’in koruması ve himayesi altında ki köy yapımına ve hikayesine başlar ki bu köy ilerde büyük krallıkların kaderini değiştirecek hale gelecektir…


 

Puan: 6.96/10

Tür: Aksiyon, Fantezi, Romantik, Seinen, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 25.2 (toplam 32)

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"