Technologie

İşte karşınızda Samsung Galaxy Fold 2 [Galeri]Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon modelin, çalışırken gözler önüne seren yeni görseller yayımlandı. Telefon gerçekten yolda.

Birçok kaynak tarafından Samsung Galaxy Fold 2 olarak isimlendirilen ancak farklı bir isimde gelme ihtimali de bulunan Samsung’un yeni katlanabilir modeli, ilk defa canlı canlı görücüye çıktı. Görebileceğiniz üzere yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda olan telefon, kalın çerçevelere ve ön kameraya ev sahipliği yapan büyük bir ekran deliğine sahip. One UI arayüzle karşımıza çıkan telefon, dışında çok ufak bir ekran daha taşıyor. Bu ekranda şimdilik tarih, bildirim sayısı ve saatin yer aldığı görülüyor. Bu ekranın yanında ise flaş ile çiftli kamera karşımıza çıkıyor. Ana gövde kalınlığının az olmadığı cihaz, bünyesinde bir 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Bağlantı tarafından USB-C kullanacak ve stereo hoparlör de taşımayacak gibi görünen telefonun, gelen bilgiler doğruysa ekranı üstünde de Galaxy Fold gibi plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanılacak. Bu sayede alıştığımız kullanım deneyimini getirecek, katlama çıkıntısı oluşturmayacak ve çizilmelere dayanıklı olacak Samsung Galaxy Fold 2, bu açıdan çok memnun edecek deniyor. Ancak bu detay henüz yüzde 100 netleşmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon fiyatıyla da ses getirebilir

Daha önce sızdırılan fiyat doğru ise model raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamdan alacak. Telefonun sızan gövdesine bakıldığı zaman bunun mümkün olabileceği görülüyor. Modelin tanıtımı ise şubat ayında Galaxy S11 ailesiyle beraber olacak deniyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"