Technologie

İşte karşınızda Tesla Cybertruck “Russian Edition” [Video]

Gündemden düşmeyen elektrikli pickup Tesla Cybertruck şimdiden yollara çıktı. Hayır burada firmanın prototipinden bahsetmiyoruz!

Son dönemde tanıtılan en özgün araçlardan Tesla Cybertruck, biliyorsunuz ancak 2021 sonu 2022 başında satışa sunulacak. Yani satın almak isteyenlerin en az bir yıl daha beklemesi gereken araç, şu an aktif olarak birden fazla prototip ile test ediliyor. Elon Musk’ın bile kullanırken görüntülendiği elektrikli pickup, bazı kişiler tarafından çok ama çok sevilmiş durumda. İşte bu yüzden aracın gövde / tasarım çizgisi de müsait olduğundan kendi Cybertruck aracını yapan ve hatta yola çıkanlar bulunuyor. Bunlardan birisi direkt olarak aşağıdaki videoda karşınızda çıkıyor ve adından da anlaşılabileceği Rusya’da yer alıyor. Moskova’da çekilen bu video, araç için hazırlanan en ilginç örnekler arasında bulunuyor. Ancak bu videonun hemen altında başka çalışmalar da bulunuyor. Haşlanmış patates üstünde Tesla Cybertruck yapan dahi bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Cybertruck için bilinmesi gerekenler şöyle

Aracın tek motor arkadan itiş, çift motor dört çeker ve üç motor dört çeker olmak üzere üç farklı versiyonu bulunuyor. Elektrikli pickup modelinin en güçlü versiyonu 0’dan 100 km/s hıza 2,9 saniyede çıkabiliyor ve 6,3 ton gibi oldukça yüksek bir çekme gücü getiriyor. Araçta pil konusunda ise motor tarafı gibi üç farklı paket sunuluyor. Bu pil paketleri 400 km, 480 km ve en üstte tam 800 km menzil getiriyor. Tasarımı çelik gövdesi nedeniyle böyle farklı denilen aracın 39.900 dolarlık bir başlangıç fiyatı bulunuyor. Diğer versiyonlar ise 49.900 dolar ve 69.900 dolarlık fiyatlara sahip.

İlgili Video


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!