Jeffrey Epstein: Filthy Rich (2020) – Mini Dizi

Jeffrey Epstein: Filthy Rich (2020) – Mini Dizi

Cinsel suçlardan hüküm giyen Jeffrey Epstein’in tacizlerini gerçekleşmek ya da sürdürmek amacıyla zenginliğini ve gücünü nasıl kullandığını inceleyen bu mini dizi gerçek bir öyküden aktarılıyor ve dizi sırasında Jeffrey Espstein’in kurbanlarının görüşleri – anlatıları yer alıyor. Diziye konu olan gerçek Jeffrey Epstein 20 Ocak 1953 New York doğumlu bir zengin. Jeffrey Epstein 10 Ağustos 2019’da Manhattan, New York City’de öldü.

Orijinal adı: Jeffrey Epstein: Filthy Rich

Tür: Belgesel

Bölüm sayısı: 4

Süre: 55 dakika (ortalama)

  #Marvel’s Iron Fist 1.-2.-3.Sezon izle : Marvel’ın Demir Yumruğu

IMDB puanı: 7,2

Ülke: Amerika

Yayın tarihi: 2020

Jeffrey Epstein Jeffrey Epstein 1. Bölüm Jeffrey Epstein Analiz Jeffrey Epstein Dizisi Jeffrey Epstein Dizisi Izle Jeffrey Epstein Eleştirisi Jeffrey Epstein Filthy Rich Jeffrey Epstein Filthy Rich Inceleme Jeffrey Epstein Filthy Rich Konusu Jeffrey Epstein Filthy Rich Yorum Jeffrey Epstein Fragman Jeffrey Epstein Inceleme Jeffrey Epstein Konusu Jeffrey Epstein Oyuncular Jeffrey Epstein Trailer Jeffrey Epstein Yorumlar Netflix Dizileri

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .