Technologie

Karşınızda kışkırtıcı elektrikli motosiklet konsepti: ApexSegway-Ninebot elektrikli motosiklet

Segway-Ninebot, detaylarına aşağıda ulaşabileceğiniz iki elektrikli motosiklet modeli yanında Apex isimli bir konseptin gösterimini de yaptı.


Elektrikli motosiklet pazarı büyüyor. Büyüdükçe gerçekten çok iddialı modeller karşımıza çıkıyor. Bunlardan birisi de kesinlikle Segway-Ninebot Apex. İlk defa gösterilen model, bir elektrikli yarış motosikleti ve gerçekten çok iddialı görünüyor. Gerçek olabilecek fütüristik bir tasarıma ve detaylara sahip model, açıklandığı kadarıyla maksimum 200 km/s hıza çıkabiliyor. 0’dan 60 km/s hıza 3,7 saniyede ulaşabilen yani aşırı uçuk olmayan bir performans değerleri getirmeyecek konsept model, çıktığında çok ses getirecek gibi görünüyor. Bu arada firmadan bir motosiklet modeli daha geliyor. Diğer modelin adı ise eScooter T olarak geçiyor. Henüz gösterilmeyen bu modelin en büyük özelliği ise kendi dengesini kurabiliyor olması. Yani motosiklet siz üstünde olmasanız dahi düz şekilde durabiliyor. Bunun en büyük artısı ise “otonom” kullanım oluyor. Açıklandığı kadarıyla bu elektrikli motosiklet Tesla’lar gibi uzaktan çağırılabiliyor ya da özel uygulama üstünden kontrol edilebiliyor. Bu gerçekten oldukça ilginç görünüyor ve geleceğe bir taş daha koyuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Segway-Ninebot elektrikli motosiklet modelleri için fiyat verilmiyor

Ancak modellerin CES 2020 kapsamında iyice detaylanması bekleniyor. CES 2020’de başka birçok elektrikli kişisel ulaşım aracının da görücüye çıkarılması bekleniyor. Önümüzdeki ay başlayacak fuar, 2020’de karşımıza çıkan birçok yeni teknolojiyi gözler önüne serecek. Bu açıdan fuarı herkes gibi biz de büyük bir merakla bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

JBL’in gelişmiş yeni kablosuz kulaklık modeli

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!