Allgemeines

#Kurt Saati / The Wolf Hour izle , Eleştirisi , Fragmanı ve Yorumlar

Kurt Saati / The Wolf Hour

Kurt Saati filminde, seri katil korkusu nedeniyle apartmanda tek başına yaşamaya başlayan June isminde bir kadın, kendisini dış yaşamdan iyice soyutladıkça görünmeyen bir işkencecinin kadının zayıf yanlarını kullanmaya başlaması hikaye ediliyor.

Bir zamanlar sosyal normlara karşı olan yaşam tarzıyla tanınan bir kadın, artık Bronx’taki apartmanında yalnız başına yaşamaktadır. 1977’nin ünlü seri katil dönemi “Summer of Sam” yazı esnasında dış dünyadan iyice uzaklaşmıştır. Ancak kadın kendini iyice izole ettikçe, görünmeyen bir işkenceci kadının zayıf yanlarını sömürmeye başlayacaktır…

Yönetmen koltuğuna, filmin senaryosunu da yazan Alistair Banks Griffin otururken oyuncu kadrosu Naomi Watts, Jennifer Ehle, Emory Cohen, Kelvin Harrison Jr., Brennan Brown, Jeremy Bobb, Maritza Veer, Justin Clarke isimlerinden oluşturulmuş.

  #BioShock: The Collection, XCOM 2 Collection ve Borderlands Legendary Collection, Mayıs’ta Nintendo Switch’e Geliyor #SosyalMedya #Tv #BB

Türkiye Dağıtım : Bir Film

Daha çok bu tarz makaleler okumak isterseniz Genel kategorimizi veya Dizi Film izlemek için Dizi & Film izle kategorimizi ziyaret edebilir ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz Dizi & Film Sitemizden istediğiniz diziyi filmi izleyebilirsiniz.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"