Fernsehsendungen - Filme
Trend

La Casa de Papel 1. 2. 3. 4. 5. Sezon Türkçe Altyazılı izle

„La Casa de Papel izle“

La Casa de Papel izle, global ismiyle Money Heist, Netflix bünyesine katılmasının ardından dünya çapında beklenmedik bir popülarite yakaladı. Dizinin ilk iki sezonu İspanyol Antenna 3 kanalında yayınlanmıştı. Dizi, üçüncü sezonuyla birlikte Netflix Original yapımları arasına girdi. La Casa de Papel‘in üçüncü sezonu 19 Temmuz 2019 tarihinde Netflix’te yayınlanmıştı. Dizinin üçüncü sezonunun izlenme sayıları ise Netflix açısından büyük bir başarı olarak yerini aldı. La Casa de Papel‘in üçüncü sezonu dünya genelinde 34 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Ülkemizde yüksek sayıda izleyici kitlesine sahip La Casa de Papel dizisi, üçüncü sezonunun yayınlanmasının ardından çok geçmeden yeni sezonuyla geri dönecek. Netflix, dün yaptığı paylaşımla La Casa de Papel dizisinin dördüncü sezonunun 3 Nisan 2020 tarihinde yayınlanacağını duyurdu.

Dizinin dördüncü sezon onayı henüz üçüncü sezon yayınlanmadan önce gelmişti. Dizinin yaratıcısı Álex Pina’nın yoğun takvimi nedeniyle devam haberinin bu kadar erken gelmesi beklenmiyordu. Netflix ile özel bir anlaşma imzalayan Pina, önümüzdeki yıllarda bu platforma özel birden fazla yeni yapımla seyirci karşısına çıkacak.

  Kkondae Intern (Old School Intern) 1.Sezon 2.Sezon izle

„La Casa de Papel 1.Sezon Konusu“

İspanya Kraliyet Darphanesine yapılacak olan bir vurgunu, çok zeki bir suçlu planlamaktadır ve o polis ekiplerini istediği gibi yönlendirdiği sıralarda beraber çalıştığı sekiz hırsız kendilerini darphaneye rehine olarak kilit altına alacaktır…

İspanyol yapımı bir dizi olarak 2017 yılında izleyici karşısına çıkan Darphane Soygunu adlı dizinin 1. Sezonu hızlı bir şekilde hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır…

„La Casa de Papel 1.Sezon izle“

„La Casa de Papel 2.Sezon Konusu“

Polis, Profesör’ün kimliğini öğrenmeye yaklaşır. Profesör’ün darphane ekibiyle yaşadığı iletişim kopukluğu isyana ve soygunculardan birinin tutuklanmasına yol açar.

„La Casa de Papel 2.Sezon izle“

„La Casa de Papel 3.Sezon Konusu“

Rio’yu özgürlüğüne kavuşturmak için bir araya gelen Profesör ve ekibi, bu kez İspanya Merkez Bankası için cüretkâr ve tehlikeli bir plan yapar. Direniş devam ediyor.

„La Casa de Papel 3.Sezon izle“

„La Casa de Papel 4.Sezon Konusu“

La Casa de Papel dizisinin üçüncü sezonu, ekibin çok daha büyük bir soygun için tekrar bir araya gelişini konu aldı. Şimdiye kadar gerçekleştirilen en büyük bu soygun ise içlerinden birini kurtarmak için gerçekleşti. Dizinin sonu ise gidişatı hareketlendirerek, savaş kartlarının çekilmesine neden oldu.

Profesör’ün Raquel’in ölmüş olduğuna inanmasıyla gelişen olaylar, İspanya Bankası’nın RPG füzelerine hedef olmasına yol açtı. Son durumlara bakılacak olursa Nairobi karakterine isabet eden kurşun ve Profesör’ün planının yeni isimlerle birlikte havada kalmasıyla ekibin işi hiç olmadığı kadar zor olacak. Netflix’in dördüncü sezon için karakterlerle birlikte yaptığı duyuruda yaşayıp yaşamayacağı belirsiz olan Nairobi karakterine de yer verildi.

Dünya genelinde La Casa de Papel 4.sezon izlemek isteyen severler netflix platformuna akın etti ve kısa süreliğine netflix platformunda erişim sıkıntısı yaşandı. Son zamanlarda sizlerin de dikkatini çektiği gibi görüntü kalitesinde azalma olan Netflix, kullanıcılarına çok kısa süre hizmet veremedi. Fakat kısa bir süre içersin de problem çözüldü ve Netflix kullanıcıları La Casa de Papel 4.sezon bölümlerine erişti.

„La Casa de Papel 4.Sezon izle“

„La Casa de Papel Oyuncuları Kimler?“

 

Álvaro Morte

Álvaro Morte (Profesör) Kimdir?

Gerçek adı Álvaro Antonio García olan aktör 1,83 boyunda. İspanya’da doğdu. La casa de papel dizisnde Profesör karakterini canlandırmaktadır. Geçmişte Wings (2013) ve Mirage (2018) projelerinde yer aldı.
Álvaro Antonio García, İspanyol dizi ve tiyatro oyuncusu. İspanyol yapımı La casa de papel adlı dizide Profesör rolüyle tanınır. 300 Pistolas adlı tiyatro topluluğu bünyesinde tiyatro yapmaktadır. Vikipedi
Doğum tarihi: 23 Şubat 1975 (45 yıl yaşında), Algeciras Emirliği, İspanya
Boy: 1,83 m
Tam adı: Álvaro Antonio García Morte
Eş: Blanca Clemente
Adaylıklar: Fénix Film Award for Best Acting Ensemble in Series
Itziar Ituño

Itziar Ituño (Raquel Murillo) Kimdir?

1975 yılında İspanya’nın özerk bir toluluk olan Bask Bölgesi’nin önemli bir kasabası olan Basauri’de doğdu. La casa de papel (2017), Loreak (2014) ve Lasa y Zabala (2014) tanınıyor.

Itziar Ituño Martínez, Bask kökenli İspanyol dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu. İspanyol yapımı La casa de papel adlı dizide Raquel Murillo karakteriyle tanınır. 18 Mart 2020 tarihinde Corona virüsüne yakalandığını açıkladı. Vikipedi
Doğum tarihi: 18 Haziran 1974 (45 yıl yaşında), Basauri, İspanya
Boy: 1,64 m
Eğitim: Bask Üniversitesi
Adaylıklar: Fénix Film Award for Best Acting Ensemble in Series
Úrsula Corberó

Úrsula Corberó (Tokyo) Kimdir?

11 Ağustos 1989’da İspanya Barselona’da doğdu. La casa de papel’den önce Física o química (2008) ve Cómo sobrevivir a una despedida (2015) projelerinde yer aldı. Boyu 1,63cm.

  #Never Have I Ever izle – Sağlam Bir Gençlik Dizisi #SosyalMedya #Tv #BB
Úrsula Corberó Delgado, Física o Química ve La casa de papel dizilerindeki oyunculuğuyla tanınan oyuncu ve manken. Vikipedi
Doğum tarihi: 11 Ağustos 1989 (30 yıl yaşında), Sant Pere de Vilamajor, İspanya
Boy: 1,63 m
Ortak: Chino Darín (2016–)
Gelecek filmi: Snake Eyes
Ebeveynler: Pedro Corberó, Esther Delgado
Paco Tous

Paco Tous (Moskova) Kimdir?

Francisco Martínez „Paco“ Tous, İspanyol aktör. Puerto de Santa María, Cádiz, İspanya’da 10 Şubat 1964’te doğdu. Paco karakterini canlandırdığı İspanya yapımı TV dizisi Los hombres de Paco ile bilinir.

Francisco Martínez „Paco“ Tous, İspanyol oyuncu. Puerto de Santa María, Cádiz, İspanya’da 10 Şubat 1964’te doğdu. Paco karakterini canlandırdığı İspanya yapımı TV dizisi Los hombres de Paco ile bilinir. Vikipedi
Doğum tarihi: 1 Mayıs 1964 (55 yıl yaşında), El Puerto de Santa María, İspanya
Eş: Belén Candil
Adaylıklar: Fénix Film Award for Best Acting Ensemble in Series
Pedro Alonso

Pedro Alonso (Berlín) Kimdir?

Pedro Alonso, İspanyol dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu. Kraliyet Dramatik Sanat Lisesi’nden mezun oldu, ek olarak Teatro de la Danza’da eğitim gördü, burada dersler verdi. La casa de papel dizisinde Berlin karakterini canlandırıyor.

Pedro Alonso, İspanyol dizi, sinema ve tiyatro oyuncusu. Kraliyet Dramatik Sanat Lisesi’nden mezun oldu, ek olarak Teatro de la Danza’da eğitim gördü, burada dersler verdi. Vikipedi
Doğum tarihi: 21 Haziran 1971 (48 yıl yaşında), Vigo, İspanya
Adaylıklar: Fénix Film Award for Best Acting Ensemble in Series, Fotogramas de Plata for Best TV Actor
Alba Flores

Alba Flores (Nairobi) Kimdir?

1986 yılında Madrid’de doğan Alba Flores, İspanyol dizi ve sinema oyuncusu. La casa de papel dizisinde Nairobi karakterini canlandırıyor.

Alba Flores, İspanyol dizi ve sinema oyuncusu. Vikipedi
Doğum tarihi: 27 Ekim 1986 (33 yıl yaşında), Madrid, İspanya
Boy: 1,76 m
Tam adı: Alba González Villa
Ebeveynler: Antonio Flores, Ana Villa
Teyzeler: Rosario Flores, Lolita Flores
Miguel Herrán

Miguel Herrán (Río) Kimdir?

1,66 boyundaki Miguel Herrán, 1996 Malaga doğumlu İspanyol aktör. La casa de papel dizisinde Rio karakterini canlandırıyor.

  Yakusoku No Neverland 2. Sezon Duyurusu!

İngilizceden çevrilmiştirMiguel Herrán İspanyol bir aktör. En iyi Money Heist’teki Aníbal „Río“ Cortés ve Élite’deki Christian Varela Expósito rolleriyle oynadığı bilinir. 2016 yılında Nothing in Return filmindeki rolüyle En İyi Yeni Erkek Oyuncu dalında Goya Ödülü’nü kazandı. Wikipedia (İngilizce)

Doğum tarihi: 25 Nisan 1996 (23 yıl yaşında), Málaga, İspanya
Ödüller: Goya En İyi Çıkış Yapan Erkek Oyuncu Ödülü
Adaylıklar: Fénix Film Award for Best Acting Ensemble in Series

Jaime Lorente

Jaime Lorente (Denver) Kimdir?

1986 yılında Madrid’te doğan 1,77 boyunda İspanyol oyuncu. La casa de papel dizisinde Denver karakterini oynuyor.

İngilizceden çevrilmiştirProfesyonel olarak Jaime Lorente olarak bilinen Jaime Lorente López, İspanyol bir aktör. En iyi La casa de papel’de Ricardo „Denver“ Ramos ve Élite’de Fernando „Nano“ García Domínguez rolleri ile tanınır. Wikipedia (İngilizce)

Doğum tarihi: 12 Aralık 1991 (28 yıl yaşında), Murcia, İspanya
Hayat Arkadaşı: Maria Pedraza (2018–)
Kitaplar: A propósito de tu boca
Adaylıklar: Fénix Film Award for Best Acting Ensemble in Series
Esther Acebo

Esther Acebo (Mónica Gaztambide) Kimdir?

Yer aldığı projeler; Madrid DF, Angel o demonio ve son olarak La casa de papel dizisinde Mónica Gaztambide karakteri.

Esther Acebo, İspanyol oyuncu. Vikipedi
Doğum tarihi: 19 Ocak 1983 (37 yıl yaşında), Madrid, İspanya
Eğitim: Castilla-La Mancha Üniversitesi
Adaylıklar: Fénix Film Award for Best Acting Ensemble in Series
Enrique Arce

Enrique Arce (Arturo Román) Kimdir?

1999’dan beri tv dizi sektöründe yer alan başarılı oyuncu Enrique Arce, son olarak La casa de papel dizisinde Arturo Román karakterini canlandırıyor.

  #Netflix Aksiyon Dizileri – Gelmiş Geçmiş En İyi 20 Netflix Aksiyon Dizisi #SosyalMedya #Tv #BB

İngilizceden çevrilmiştirEnrique Javier Arce Tapınağı, İspanyol televizyon ve sinema oyuncusu. Wikipedia (İngilizce)

Doğum tarihi: 8 Ekim 1972 (47 yıl yaşında), Valensiya, İspanya
Boy: 1,68 m
Eğitim: Amerikan Dramatik Sanatlar Akademisi
Hayat Arkadaşı: Gemma Mengual (2005–2008)
Kitaplar: A Grandeza Das Coisas Sem Nome
María Pedraza

María Pedraza (Alison Parker) Kimdir?

Daha önce Si fueras tu dizisinde Alba Ruiz karakterini canlandıran oyuncu 8 bölüm oynamıştı. Son olarak La casa de papel dizisinde milletvekili kızı olan rehinelerde Alison Parker karakterini canladırıyor.

María Pedraza İspanyol dizisi La Casa de Papel’de Alison Parker’ı canlandırmasıyla tanınan bir İspanyol aktris ve balerin. Ayrıca Marina Nunier rolünü oynayan Netflix dizisi Élite’de rol aldı. Vikipedi
Doğum tarihi: 26 Ocak 1996 (24 yıl yaşında), Madrid, İspanya
Hayat Arkadaşı: Jaime Lorente (2018–)
Adaylıklar: Fénix Film Award for Best Acting Ensemble in Series
Darko Peric

Darko Peric (Helsinki) Kimdir?

13 anys i un dia dizisiyle 2008 yılında sektöre giriş yapan Darko Peric, son olarak La casa de papel dizisinde yer alarak Helsinki karakterini oynadı.

İngilizceden çevrilmiştirDarko Perić bir Sırp aktör. İspanyol dizisi Money Heist’te „Helsinki“ rolünü oynadığı için dünya çapında ün kazandı. Wikipedia (İngilizce)

Doğum tarihi: 1977 (43 yıl yaşında), Sırbistan
Boy: 1,87 m
Adaylıklar: Fénix Film Award for Best Acting Ensemble in Series
Kiti Mánver

Kiti Mánver (Mariví) Kimdir?

María Isabel Ana Mantecón Vernalte (d. 11 Mayıs 1953) bilinen adıyla; Kiti Mánver, İspanyol tanınmış aktris. 1970 yılında başladığı oyunculuk kariyerinde 100’ü aşkın sinema filmi ve TV yapımında rol aldı. Rol aldığı 1973 yapımı film Habla, mudita 23. Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yayınlanmıştır. 2015’te Londra’da düzenlenen III….

María Isabel Ana Mantecón Vernalte bilinen adıyla; Kiti Mánver, İspanyol tanınmış oyuncu. 1970 yılında başladığı oyunculuk kariyerinde 100’ü aşkın sinema filmi ve TV yapımında rol aldı. Rol aldığı 1973 yapımı film Habla, mudita 23. Berlin Uluslararası Film Festivali’nde yayınlanmıştır. Vikipedi
Doğum tarihi: 11 Mayıs 1953 (66 yıl yaşında), Antequera, İspanya
Adaylıklar: Fénix Film Award for Best Acting Ensemble in Series, Max Award for Best Lead Actress, Max Award for Best Actress
Ödüller: Goya En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Ödülü
Brian Beacock

Brian Beacock (Arturo Román) Kimdir?

Battle B-Daman!, The Rerun Show, Blue Dragon, Doraemon, Acting Dead TV dizilerinde yer aldı. Son olarak La casa de papel dizisinde Arturo Román karakterini canlandırdı.

  En İyi Kore Dizileri izle | Güncel Kore Dizileri Sıralaması

İngilizceden çevrilmiştirBrian Keith Beacock, İngilizce dublajlı anime ve video oyunlarında Amerikalı bir film, televizyon ve seslendirme sanatçısıdır. Wikipedia (İngilizce)

Doğum tarihi: 29 Mart 1966 (54 yıl yaşında), Hayward, Kaliforniya, ABD

 

Anna Gras

Anna Gras (Mercedes Colmenar) Kimdir?

1980 doğumlu oyuncu İspanya’nın Barselona kentinde dünyaya geldi. Marc Gras kardeşi.

Doğum tarihi: 31 Ekim 1980 (39 yıl yaşında), Barselona, İspanya
Kardeşleri: Marc Gras

 

Fernando Soto

Fernando Soto (Ángel) Kimdir?

1968 doğumlu İspanyol aktör. La casa de papel dizisinde polis teşkilatında yer alan Angel karakterini canlandırıyor.

Fernando Soto, İspanyol oyuncu. 1993’te başladığı oyunculuk kariyerinde 50’nin üzerinde yapımda rol almıştır. Vikipedi
Doğum tarihi: 18 Ekim 1968 (51 yıl yaşında), Madrid, İspanya

 

Mario de la Rosa

Mario de la Rosa (Suárez) Kimdir?

La casa de papel dizisinde Suarez karakterini canlandırıyor.

 

Juan Fernández

Juan Fernández (Coronel Prieto) Kimdir?

Dominik Cumhuriyetinde doğan Juan, 1956 doğumlu. La casa de papel dizisinde Coronel Prieto karakterini canlandırıyor.

İngilizceden çevrilmiştirJuan de Jesús Fernández de Alarcón, filmlerindeki kötü karakter olarak rolleriyle tanınan Dominikli bir aktördür. Fernández Dominik Cumhuriyeti, Santo Domingo’da doğdu. İlk filmini Salome filminde yaptı ve o zamandan beri 30’dan fazla filmde rol aldı. Wikipedia (İngilizce)

Doğum tarihi: 13 Aralık 1956 (63 yıl yaşında), Santo Domingo, Dominik Cumhuriyeti
Kitaplar: China CEO, DAHA FAZLA

Clara Alvarado

Clara Alvarado (Ariadna) Kimdir?

CART Records müzik şirketinde çalışan sanatçı ve sinema oyuncusu. 1990 Navalmoral de la Mata, İspanya doğumlu. La casa de papel dizisinde Ariadna karakterini canlandırıyor.

Doğum tarihi: 2 Temmuz 1990 (29 yıl yaşında), Navalmoral de la Mata, İspanya

Fran Morcillo

Fran Morcillo (Pablo) Kimdir?

La casa de papel dizisinde Pablo karakterini canlandırıyor.

 

Miquel García Borda

Miquel García Borda (Alberto Vicuña) Kimdir?

La casa de papel dizisinde Alberto Vicuña karakterini canlandırıyor.

 

Cristina Saavedra

Cristina Saavedra (Haber sunucusu) Kimdir?

Gerçek hayatında Gazeteci olan Saavedra, La casa de papel dizisinde de haber sunucusu rolünü canlandırıyor.

Doğum tarihi: 13 Kasım 1975 (44 yıl yaşında), A Coruña, İspanya
Ortak: Manu Carreño (2003–)
TV şovları: La casa de papel, La Sexta noticias segunda edición
Ebeveynler: Francis Saavedra, Geni Pita

 

La Casa de Papel izle

La Casa de Papel yeni sezon izle

La Casa de Papel 1.Sezon 2.Sezon 3.Sezon 4. Sezon 5. Sezon izle

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"