Sozialen Medien

Lord of the Rings oyuncu kadrosu belli oldu – BB

Amazon, Lord of the Rings dizisinin oyuncu kadrosunda yer alacak isimleri duyurdu.

Uzun süredir beklenen Lord of the Rings dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Amazon, geçtiğimiz sabah yaptığı açıklamayla çekimleri Şubat ayında başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosunu duyurdu. J. R. R Tolkien’in The Lord of the Rings evreni özellikle Peter Jackson tarafından beyazperdeye aktarılan filmler sonrasında dünyanın en büyük markalarından biri haline gelmişti. Dijital yayın platformu pazarına giriş yapan Amazon, Lord of the Rings dizisiyle birlikte rakiplerinin önüne geçebilme potansiyeline sahip.

Peter Jackson’ın üçlemesi fantastik filmlerin sinema sektöründeki yerini tümden değiştirdi

Peter Jackson‘ın 2000’li yılların başlarında bir üçleme olarak beyazperdeye taşıdığı The Lord of the Rings, her filmiyle devasa gişe başarıları elde ederek popüler kültüre imzasını atmayı başardı. Üçleme, gişe başarısının yanı sıra 17 Akademi Ödülü kazandı. Üçlemenin son filmi olan The Return of the King, Oscar’da En İyi Film ödülünün sahibi olarak bir ilke imza atmış ve döneminde son derece nadir görülen bir başarıya ulaşarak milyar dolar barajını geçmişti.

The Lord of the Rings dizisi ise Amazon tarafından televizyon ekranlarına getirilecek. Çekimleri önümüzdeki ay başlayacak olan dizinin oyuncu kadrosu belli olmuş durumda. The Fellowship of the Ring filminin öncesini konu alacak olan dizi, bir prequel şeklinde hazırlanıyor. Dizinin çekimleri de filmlerde olduğu gibi Yeni Zelanda’da gerçekleşecek. Lord of the Rings dizisinin Amazon tarafından açıklanan oyuncu kadrosu ise şu şekilde: Robert Aramayo, Owain Arthur, Nazanin Boniadi, Tom Budge, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers ve Daniel Weyman.

Çoğu daha önce büyük yapımlarda yer almamış isimlerden oluşan bu kadroya ek olarak dedikoduları uzun süredir dönen Markella KavenaghEma Horvath ve Joseph Mawle‘ın da dizide yer alacağı onaylandı. Başrollerden birini üstleneceği açıklanan fakat daha sonra dizi kadrosundan ayrılan Will Poulter ise duyuruda yer almıyor. Çekimleri Şubat ayında başlayacak olan dizinin ilk sezonu sekiz bölümden oluşacak.

The Lord of the Rings dizisinin 2021 yılında ekranlarda olması bekleniyor. Dizi, Amazon Prime Video üzerinden yayınlanacak.

 

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!