Technologie

MacBook Pro sahiplerinin çok seveceği aksesuar [Video]MacBook Pro DGRule


Apple’ın yeni nesil MacBook Pro modellerinde sadece USB-C portları yer alıyor. İşte bu duruma karşı dikkat çeken yeni bir ürün var.

Bu ürünün adı, Kickstarter’da aradığı desteği fazlasıyla bulan DGRule. Buradan en az 79 dolar bağış ile alınabilen ürün, 2020 Mart ayında dağıtıma çıkıyor. Bu ürünün üretilme amacı, yeni MacBook Pro modellerine eksik portlarını geri getirmek. Bilgisayarların tasarıma uygun olarak hazırlanan model, alt arka kısma konumlandırılıyor ve bünyesinde birçok tam boyutlu giriş çıkış portu taşıyor. Burada SD / MicroSD kart yuvası, MiniDP, HDMI, Thunderbolt 3, 3,5 mm, USB C ve USB 3.1 portları bizleri karşılıyor. MacBook’lara mevcut USB-C portları üzerinden bağlanan ve bu portları çoklayan ürün, söylendiği kadar Pro’lar gibi alüminyumdan üretiliyor. Yapısı gereği dizüstünün ergonomisini de artıran model, Kicstarter projesinde 5 bin dolar hedeflerken tam 240 bin dolar toplamış durumda. Satışa çıktığında 140 dolardan satılacak aksesuar, 13 inç, 15 inç ve 16 inç MacBook Pro modellerine uyumlu versiyonlara sahip.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En son 16 inç MacBook Pro karşımıza çıktı

Hatırlamak adına 16 inç model Türkiye’de iki farklı temel donanım seçeneğiyle geliyor. İlk sürümde 6 çekirdekli 9. nesil Intel Core i7 işlemci, 16 GB RAM, 4 GB AMD Radeon Pro 5300M grafik birimi ve 512 GB SSD bulunuyor. Bu sürümün fiyat 18.299 TL seviyesinde. 21.499 TL‘lik diğer versiyonda ise 8 çekirdekli 9. nesil Intel Core i9 işlemci, 16 GB RAM, 4 GB AMD Radeon Pro 5500M grafik birimi ve 1 GB SSD bulunuyor. Modeli en üst seviye özellikler ile donattığınız zaman fiyat tam 52 bin TL’ye kadar yükseliyor.

İlgili Video

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"