Sozialen Medien

Mindhunter 3. sezon iptal edilecek mi? – BB

Inhaltsverzeichnis

Netflix’in en başarılı dizilerinden Mindhunter, üçüncü sezon öncesi iptal edilebilir.

Mindhunter dizisinin üçüncü sezonu için işler iyi görünmüyor. 2017’de David Fincher‘ın fikri ürünü olarak Netflix’te yayınlanmaya başlayan Mindhunter, FBI’ın suçlu profili oluşturmayla ilgili biriminin kuruluş dönemlerini konu alıyordu. Başrollerinde Jonathan Groff, Holt McCallany ve Anna Torv yer alan dizinin ilk sezonunun önemli bir kısmı Fincher tarafından yönetildi. Dizinin ikinci sezonu ise geçtiğimiz Ağustos ayında yayınlandı.

Mindhunter 3. sezon iptal mi edildi?

Dizi, ilk iki sezonuyla son derece olumlu notlar aldı

Ünlü yönetmen David Fincher, şu sıralar Citizen Kane filminin yazım hikayesini anlatan siyah-beyaz Netflix filmi Mank üzerine çalışıyor. Kendisi aynı zamanda yine bir Netflix yapımı olan Love, Death & Robots isimli animasyon dizinin yapımıyla da ilgileniyor. Bu sebeplerden ötürü Netflix, yaptığı resmi açıklamayla birlikte Mindhunter dizisinin üçüncü sezonunun ‘belirsiz bir süreliğine’ askıya alındığını açıkladı. Mindhunter dizisinin üçüncü sezonuna dair gelen bu haberin ardından Groff, McCallany ve Torv’dan oluşan ana kadronun sözleşmeleri iptal edildi.

Fincher tarafından çekilen Mank filminin önümüzdeki sonbahar döneminde yayınlanması ve ödül adaylığı kampanyasının başlatılması bekleniyor. Mindhunter dizisinin üçüncü sezonun yapım aşamasının en erken 2021 yılında başlayabileceğini düşünürsek, dizinin yeni sezonu en yakın 2022’de ekranlarda olabilecek. Görünüşe göre bu denli uzun bir bekleyiş Netflix için ideal senaryo olmadı. Fincher hakkında içeriden haberler paylaşmasıyla bilinen The Playlist de Mindhunter üçüncü sezonun iptal edildiğini duyurdu. The Playlist’in haberinin devamına göre Fincher, Mank ile birlikte film yapmaya geri dönecek. Bu film projeleri içerisinde yeni Netflix filmleri de yer alıyor. David Fincher‘ın son filmi Gone Girl, altı yıl önce vizyona girmişti.

David Fincher, şu sıralar Citizen Kane’in yazım sürecini anlatan Mank filmi üzerinde çalışıyor

Mindhunter iptal haberinin ardından başka projelere yoğunlaşan tek isim David Fincher değil. Dizinin başrollerinden Jonathan Groff, oyuncu kadrosu yeni yeni duyurulmaya başlanan The Matrix 4 filmi için ilk açıklanan isimlerden biri oldu. Ana kadronun başka yapımlara yol almasıyla birlikte Mindhunter‘ın yeni sezonu uzun bir süreliğine askıda kalmış oldu. İlk iki sezonuyla büyük beğeni toplayan dizi yakın geçmişten birçok ünlü seri katili ekranlara getirmişti. Dizinin önümüzdeki yıllarda yeni sezonuyla tekrar ekranlardaki yerini alma ihtimali olsa da önümüzdeki iki yıl boyunca yeni sezon görme ihtimalimiz bulunmuyor.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!