Anime || Manga

My Wife is a Demon Queen Mangası Tanıtımı

 

My Wife is a Demon Queen 


Şeytan krallığı yıkılmak üzeridir bunun üzerine şeytan kraliçesi (VII.Nesil Isabelle Osa) çagırtma yaptırarak hem ülkeyi kurtaracak hemde bu çağırılacak kişinin kaderindeki kişi olacaktır.( Evlilik )

.

Bu sırada erkek karakterımız (Xiang Ye) evde oturup oyun oynamaktadır. Ailesi ise yıllarca yurt dışında calıştığı için evde tek başına yasıyordur. Yorulup uyumaya baslamıstır ve kalktıgında ise uyandığı yerin evi olmadığını anlar ve karşısında güzeller güzeli şeytan kraliçesini görür. Kraliçe ona onunla evlenecegini ve kaderindeki kişi oldugunu söyler ve kahramanımız şasırmıs şekilde olayların içerisine  çekilmiş olur. Bu çağırma sırasında seytan kraliçesinin sarayı çoktan saldıraya uğramıstır ve kraliçenin büyü enerjisi çağırma yüzünden azalmıştır. Kraliçe insan formuna geçmiştir ve çıplak kalmıştır

Böylece saraydan kaçarlar ve maalesef düşmana yakalanırlar. Toplanan düşman askerleri onların şeytan olduklarını söylerek onları öldüreceklerini belirtmiştir, bunun üzerine erkek kahramanımız yalvararak onların şeytan olmadığını ve şeytanların eline esir düştüklerini söyler ama düşman askerleri buna inanmayarak gene de onları öldürüceklerini belirtir. O sırada oradan geçen iyi yürekli düşman komutanı onları kurtarır ve insanların başkentine doğru yola koyulurlar. 

Fazla konuştum ve anlattım, sanırım gerisini okuyarak takip etmenizi tavsiye ediyorum..


Puan: 9.5/10

Bölüm Sayısı: 86 Güncel

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!