Anime || Manga

Masamune-kun no Revenge Anime Tanıtımı

Masumune-kun no Revenge


Masamune-kun no Revenge gif ile ilgili görsel sonucu
Masamune Makabe çocukken, fazla kilolu olduğu için ona “ Domuz ayağı “ takma adını veren, Adagaki Aki adında zengin ve güzel bir kız tarafından reddedildi. Bu durum karşısında yıkılmış olan Masamune görünümünü geliştirmek için büyük çaba harcadı. Şimdi yakışıklı ama narsisist bir lise öğrencisi olan Masamune, intikam almaya karar verdi. Planı Adagaki Aki’yi kendine aşık edip en sonunda onu gaddarca reddedecekti.

Masamune transfer olduğu okula gittiğinde Adagaki Aki’nin okuluna transfer olduğunu keşfetti. Planını harekete geçiren Masamune, ilk olarak “ Acımasız Prenses “ ile bir ilişki kurmaya başlar, ancak çabalarına rağmen, ilk girişimlerinde sefilce başarısız olur. Şaşırtıcı bir şekilde, Masamune nihayet intikamına doğru ilerlediğinde, eski takma adıyla kendisine hitap eden gizemli bir mektup alır. Masamune gönderenin kimliğini keşfedemediği sürece, planı başlamadan bile bitmiş olacaktır!


Ana Karakterler;


Adagaki Aki


Masamune-kun no Revenge adagaki gif ile ilgili görsel sonucu

Adagaki Aki, tüm erkeklere pislik gibi davranan zengin, güzel bir kız. Kendisine çıkma teklifi eden tüm erkeklere takma ad verme konusunda bir numaradır.


Masamune Makabe 


Ä°lgili resim

Masamune Makabe, intikam alma fikrine takıntılı bir narsist çocuk. İntikam duygusu, eskiden tanışmış olduğu Adagaki Aki’ye yöneliktir. Şimdiki yakışıklı görünümüne rağmen, bir zamanlar insanların dalga geçmeyi sevdiği şişman bir çocuktu.


 

Puan: 7.01/10 ( 197,545 OY )

Kategoriler: Komedi, Harem, Romantik, Okul, Shounen

Bölüm Sayısı: 1.Sezon 12 / 1 Bölüm OVA
 

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!