Anime || Manga

Nanatsu No Taizai Anime Konusu

 

Merhaba başka bir anime tanıtım yazımızla karşınızdayım. Bu anime açık ara en sevdiğim 3 anime arasında yer alır. Hatta bazen açıp açıp tekrar izleyip bitiririm. (Daha bitmedi devam ediyor 3. sezon bekliyoruz)Neyse biz konumuza bakalım.

Konusu:

Konumuz insan ve insan dışı varlıkların birlikte yaşadığı bir zamanda geçiyor.(birlikteden kastım herkesin kendi dünyası ( evreni var gibi bişey ))Ve insanların dünyasında  Liones Krallığı denen bir Krallıkta ülkeyi koruyan ve adlarına Kutsal Şovalye denen koruma birlikleri vardır. Bu koruma birliklerinin içinde de tüm zamanaların en güçlü ve en saygı gören birliği olan  Yedi Ölümcül Günah (Nanatsu no Taizai) yer almaktadır. Fakat bir gün krallık saldırıya uğrar ve Kutsal Şovalyelerin komutanı ölü bulunur.Bunu yapan kişilerin Yedi Ölümcül Günah olduğu iddai edilir. Böylece Yedi Ölümcül Günah üyeleri dağılıp kaçak bir hayat yaşamaya başlarlar.Aradan 10 yıl geçer ve Kutsal Şovalyeler Halka eziyet etmeye başlar Kralı zindana atarlar.Zar zor kaçan 3. Prenses Elizabeth Yedi Ölümcül Günah’ı bulmak için yola koyulur. Bu sırada tesadüfen dağda bir bara denk gelir bakalım burda aradağı kişileri bulabilcek mi ya da ona yardım edecek başka birileri mi var. İzleyip görelim 🙂

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!