Sozialen Medien

#Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin’in erotizmi abarttığı dizi Aynen Aynen! #SosyalMedya #Tv #BB

Nilperi Şahinkaya ve Kerem Bürsin’in erotizmi abarttığı dizi Aynen Aynen!

TelevizyonGazetesi.com/ Detay – Yaz aylarında Youtube ortamında Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu’nun kadın- erkek ilişkilerine dair başlattıkları mini dizi Aynen Aynen kısa sürede beğenilmişti. Yapım sonrasında BluTV’ye geçti ve yeni bölümleri de dijital platformda yayınlanıyor.

İlk iki sezonun ardından 3. sezonun başında Sefirin Kızı dizisindeki yoğunluk nedeniyle Uraz Kaygılaroğlu ayrılınca bu sefer Nilperi Şahinkaya’nın partneri Kerem Bürsin olmuştu.

Dizinin 3. sezon bölümleri yayınlanıyor ama bazı sahneler var ki, izleyiciler ne yapacaklarını şaşırıyor. Aile ortamında izlenmesi artık pek de mümkün olmayan Aynen Aynen dizisindeki argo ve cinsellik içeren göndermeyen arttıkça arttık.

  #Die Reihenfolge der Spider-Man-Filme

“İzleyince cinsel çağrışımların dibine vurmaya başladılar” diye sosyal medyada eleştiriler artmaya başladı.

Kimi izleyiciler yapımı çok güzel ve başarılı bulurken kimileri ise fazla erotizm çağrıştırdığı için eleştirmeye başladı.İşte diziden bir sahne, yorum okuyucularımızın:

Haberleri instagram’da takip et –> @tvdizianaliz

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"