Anime || Manga

Owari no seraph Tanıtım

Owari no Seraph

Hikayemiz biranda 13 yaşından büyük olan herkesin ölümü ve dünyanın nereden geldikleri belli olmayan vampir istilasıyla başlıyor.

Ana karakterimiz „Yuichiro Hyakuya„Kısaca( Yu ) , en yakın dostu „Mikaela Hyakuya„Kısaca(Mika) ve yaşıtı çocuklardan oluşan ailesi etrafındaki yetişkinlerin ölmesinin verdiği dehşet ile beraber kaldıklarını Hyakuya yetimhanesine doğru giderler. (Not:Karakterlerin kan bağı yoktur soyisimlerini yetimhaneden alırlar)

owari no seraph orphanage gif ile ilgili görsel sonucu

Yetimhaneye geldiklerinde yetimhanedeki diğer çocuklarla birlikte ölmüş olan bakıcılarıyla karşılaşırlar. Korkuyla beraber ne yapıcaklarını düşünürken. (Ağlamak yerine çocuksun sonucta). Biranda içeriye giren vampirler tarafından kaçırılırlar.

Kaçırılan „Yu“ ve ailesi Vampirler tarafından bir yeraltı şehrine götürülürler. Burada kendi gibi birçok çocuk vardır. Vampirlerin deyişiyle „Besi Hayvanları„. Sözde burada yaşıyan çocukların güvenliği sağlanır karşılığındaysa kanları alınır.

Ä°lgili resim

Birsüredir yeraltı şehrinde yaşıyan „Yu“ Ailesiyle birlikte yaşamaya devam ederken „Yu“ Biranda dostu „mika“ nın Asil bir vampir olan „Ferid Bathory„in gizli olarak odasına gittiğini ve kanını sunduğunu öğrendiğinde buna şaşırır ve haliyle’de bu durumu onaylamaz.


Karakterler:                            

-Mikaela Hyakuya-

„Yu“ „Mika“ ile bu konuda tartışır fakat „mika“ tekrardan „Ferid“ in yanına gider. O gece“Yu“ „Mika“ nın yeraltı şehrinin haritasını ve süslü bir silah çıkarmasıyla şaşırır „Mika“ Aslında uzun süredir kaçmayı planlamıştır. Sonuçta ikisininde ailesiyle beraber dışarıda özgürce yaşama hayali vardır. „Mika“ Süslü silahı „Yu“ ya verir hemen sonrada ailelerini uyandırırlar. Harita yardımıyla muhafızları bir bir atlatırlar ve tam özgür olduklarını düşünürken „Ferid Bathory“ Silüet’i aniden  kapıda belirir. İlk diğer çocukları öldürüp kanlarını içtikten sonra „Ferid“ „Mika“ Yı ağır yaralar ve tam kanını içicekken „Yu“ „Mika“ nın ona verdiği süslü silahla „Ferid“ i kafasından vurur.


                          

-Yuichiro Hyakuya-

yuuichirou hyakuya gif ile ilgili görsel sonucu


„Yu“ ağır yaralanan Mika’yı taşımaya çalışır fakat oraya kapıya gelen muhafızıların sesini duyunca „Mika“ „Yu“ ya gitmesini söyler „Yu“ Direnir fakat sonunda „Mika“onu iter ve gitmesini söyler „Yu“ Bütün o ölümleri arkada bırakarak yeraltı şehrinden kaçmayı başaran tek kişi olur.

„Yu“yu Hemen dışarıya çıktığında an bu konuşma geçer..

  • (Guren):Evet,işte burada.
  • (Guren):Aynen kehanetin söylediği gibi.
  • (Guren):Hyakuya Labaratuvarından bir denek ortaya çıktı.
  • (Guren):Ufaklık, vampirlerden kurtulmak için seni kullanacağız
  • (Yu):İstediğinizi yapın…Eğer o vampirlerin kökünü kurutabileceksem...

Hikaye bu olayın 4 yıl sonrasında devam eder.


İMDB: 7.6/10

TürkAnimePuanı(TAP): 8.96/10

Kategoriler: TV

Anime Türü: Aksiyon , Shounen , Vampir , Doğaüstü güçler , Dram

Sezon/Bölüm: 2Sezon: 24Bölüm+5OVA

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!