Sozialen Medien

#Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi Soul’dan Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

Pixar’ın Yeni Animasyon Filmi Soul’dan Fragman Yayınlandı


Tina Fey ve Jamie Foxx’un seslendirme kadrosunda yer aldığı, Pixar’ın yeni animasyon filmi Soul’dan fragman yayınlandı. Merakla beklenen film, 19 Haziran’da vizyona girecek.

Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik yapımlarla izleyicinin beğenisini kazanan, Toy Story, Wall-e, Up, Inside Out, Coco gibi animasyon dünyasında çığır açan türden filmlere imza atan Pixar‘dan yeni bir animasyon filmi daha geliyor: Soul!

Seslendirme kadrosunda Tina Fey, Jamie Foxx, John Ratzenberger, Daveed Diggs gibi isimlerin yer aldığı filmi Up, Inside Out, Monsters, Inc. gibi yapımlara imza atan Oscar ödüllü Pete Docter ve Star Trek: Discovery dizisinin senaristlerinden Kemp Powers yönetiyor.

Merakla Beklenen Soul, 19 Haziran’da Vizyona Girecek

İzleyiciyi New York’tan kozmik alemlere uzanan bir yolculuğa davet eden film, seni sen yapan şey nedir sorusundan yola çıkarak hikâyesini şekillendiriyor. Yaşamın en çok merak edilen sorularının yanıtlarının keşfedilmesini izleyeceğimiz film, New York’un ünlü caz kulübü The Blue Note’ta çalma hayalleri kuran müzik öğretmeni Joe Gardner’ın, kanalizasyon deliğine düştükten sonra başka bir aleme geçiş yapmasıyla yaşanan olayları konu alıyor.

Joe Gardner’ın sıradışı yolculuğunu izleyeceğimiz film, konusuyla Inside Out’un spiritüel versiyonu gibi duruyor. Müziklerini The Social Network için bestelediği müziklerle Oscar kazanan, Nine Inch Nails grubunun üyelerinden Trent Reznor ve Atticus Ross‘un bestelediği film, ülkemizde 19 Haziran’da vizyona girecek. Merakla beklenen Soul’dan yayınlanan yeni fragmanı buradan izleyebilirsiniz.Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!