Allgemeines

#Playstation 5 ve Yeni Oyun Bilgileri Sızdırıldı #SosyalMedya #Tv #BB

Inhaltsverzeichnis

Playstation 5 ve Yeni Oyun Bilgileri Sızdırıldı

Shodan
3 Mart 2020 – 15:17
Oyun Haberleri

Playstation 5‘in Sony tarafından resmen duyurulması ve hatta web sitesinin yayınlanmasının ardından yeni konsolda neler göreceğimiz merak edilir oldu. Çıkış tarihi açıklanmayan Playstation 5 için geçtiğimiz gün heyecanlandıran bir paylaşım kısa bir süre yayında kaldı. Paylaşımda GTV VI‘dan da bahsedildi.

Bir sosyal medya grubunda, eski bir Sony çalışanı olduğunu söyleyen kişi, Playstation 5 ile ilgili bazı bilgiler paylaştı ve yaklaşık 4 dakika sonra paylaşımını kaldırdı. Paylaşımında, Rockstar Games‘in GTA VI’yı yayınlayacağını ve oyunun Playstation 5 piyasaya çıktıktan çok kısa bir süre sonra yayınlanacağını belirtti. Playstation 5, sonraki dönemde GTA VI oyunu ile bundle olarak da piyasaya çıkabilir. GTA VI’nın şu sıralar ses miksajlarının tamamlanmak üzere olduğu da belirtildi.

  #Diese 22 Live-Konzerte laufen Silvester bei „Pop around the clock“ auf 3sat
GTA VI haritası konsept çizimi

GTA VI haritasında tanıdığımız yerlerin de olacağı iddia edildi. Los Santos, Liberty City, Vice City ve San Andreas eyaleti, yeni oyunun haritasında yer alacak.

Marvel Oyunları da Yolda!

Bununla birlikte Playstation 5, Marvel tutkunlarını da mutlu edecek. 2020’in yaz döneminde yeni Marvel oyunları da Playstation 4 oyuncuları için gelecek. Özellikle Avengers oyununun ismi geçiyor.

Marvel ve Sony, yeni oyunlar için de ciddi bir iş birliği yapmış gibi görünüyor. Playstation 5 için pek çok Marvel oyunu daha yayınlanacakmış.

Bununla birlikte pek çok Playstation oyuncusunun beklediği geri uyumluluk konusunda maalesef bir bilgi yok ancak bir dönem, Playstation 5 konsolunun Playstation 3 ve Playstation 4 oyunlarını da destekleyeceği söylentileri ortaya çıkmıştı. Umarız bu konuda oyuncuları sevindirecek adımlar atılır.

  #Huawei’nin Çin’deki Araştırma Merkezinde Büyük Ölçekte Yangın Çıktı

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"