Sozialen Medien

Ramo Final mi Yapar Sezon Finali mi, Ramo 2020-2021 Sezonu Devam Edecek mi? – BB

Show tv de 14 Ocak 2020 Salı akşamı başlayan Ramo nasıl, kaç bölüm sürer final mi yapar Sezon Finali mi, Ramo 2020-2021 Sezonu Devam Eder mi? oldukça merak ediliyor. İlk bölümüyle ekrana gelen Ramo dizisi almış olduğu reyting oranları ile izleyiciden tam not aldı. Özellikle eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin ekrana gelmediği bir günde başlayarak benzer nitelikteki bir dizinin izleyicilerini de kendine çeken RAMO ilk bölümü ile 7 üzerinde Total reyting alarak çok iyi bir başlangıç yaptı. Bu konumuzda Ramo dizisi sezon sonuna kadar devam eder mi daha sonra final mi yapar sezon finali mi yapar gibi sorulara cevap arayacağız.

Ramo 2020-2021 Sezonu Devam Edecek miRamo dizisi Final mi Yapar Sezon Finali mi?

Öncelikle Show TV ekranlarında 14 Ocak 2020 Salı günü ilk bölümü ile ekrana gelmiş olan Ramo dizisinin çok beğenildiğini ve 7 üzerinde almış olduğu reyting ile en iyi başlangıç yapan dizilerden birisi olduğunu hemen belirtelim. Elbette Ramo dizisi bu başarısını sezon sonuna kadar devam ettirirse kesinlikle sezon finali yaparak 2020-2021 sezonunda da devam edeceğini şimdiden garantiler diyebiliriz. Ancak Ramo dizisinin eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin yeniden başlaması ile reyting kaybetmesi muhakkaktır. Bu nedenle Ramo dizisinin gerçek reyting oranları bize göre eşkıya dizisi başlayınca ortaya çıkacaktır. 14 ocak’ta başlayan Ramo dizisi nisan ayına kadar soluksuz bir şekilde devam edecektir ancak Mayıs ayında Ramazan öncesinde diziler genellikle ya final yapıyor ya da sezon finali yaparak gelecek sezon için onay alıyor.

Ramo dizisi 2020-2021 Sezonu Devam Edecek mi?

Ramo dizisinin Mayıs 2020 yılında belli olacak olan sezon finali mi ya da final yaparak ekrana veda mı edecek tarzındaki sorulara dizinin ilk bölümlerde almış olduğu reyting oranları ile düşünerek cevap vermek gerekirse kesinlikle çok beğenilen takdir edilen hem çekim kalitesi hem oyunculuk başarıları hem de almış olduğu reyting oranları ile kesinlikle Ramo dizisi 2020/2021 sezonunda da devam edecektir. Yani sezon finali yapacak olan Ramo Eylül 2020 tarihinde yeni sezona merhaba diyecektir. Ancak bu konuda kesin konuşmak çok doğru olmasa gerek, çünkü zaman zaman reytingi yüksek olsa bile dizilere final yaptırılabiliyor, örneğin Show TV ekranlarında yayınlanan aşk ağlatır dizisi 5 oranına yakın Total reyting almasına rağmen kanal tarafından final yaptırılarak ekrana veda etmişti. Bu nedenle Ramo dizisi ile ilgili kesin kararın Mayıs 2020 tarihinde verileceğini bir kez daha hatırlatalım.

Ramo dizisi Beğenildi mi Kaç Bölüm SürerRamo dizisi Beğenildi mi Kaç Bölüm Sürer?

Ramo dizisi ilk bölümün ardından çok güzel yorumlar ve izleyici görüşleri almaya başladı. Özellikle Ramo karakterini canlandıran Murat Yıldırım dizideki sahneleri ile en çok konuşulan isim olurken Boz karakterini canlandıran Görkem Sevindik de dizinin en önemli ikinci karakteri oldu. Sibel rolündeki Esra Bilgiç çok istenen başarıyı gösteremese de Ramo dizisinin aksiyonlu sahnelerinde adeta kayboldu diyebiliriz, ancak ileriki bölümlerde hem dizinin aksiyon sahnelerinin artacağı hem de Sibel ve Ramo karakterinin daha ön planda olacağını söyleyebiliriz. Dizinin almış olduğu 7 oranındaki Total reyting Ramo’nun beğenildiğini oldukça sevildiğini gösteriyor. Bu kadar sevilen ve ilk bölümüyle ciddi oranda reyting alan dizi kolay kolay bulunmaz oldu son aylarda. Bu nedenle ilk bölümde yakalamış olduğu başarıyı daha sonraki bölümlerde de devam ettirirse ve eşkiya dizisi Ramo dizisinden çok fazla seyirci çekmezse Ramo’nun sezon sonuna kadar devam edeceği daha sonra reytinglerden bakılarak karar verileceği ve ikinci sezonuna onay verilip verilmeyeceği Mayıs ayında belli olacak diyebiliriz.

Ramo dizisi 2020-2021 Sezonu Devam Edecek miRamo hakkında izleyici Yorumları Nasıl?

Bize gelen bilgilere göre göre Ramo hakkında izleyiciler oldukça memnunlar ve Ramo dizisinin yorumları ve görüşleri izleyiciler tarafından oldukça olumlu bulundu. Ramo dizisinin reytingleri sayfamızda birçok izleyici diziyi çok beğendiğini çok sevdiğini ve mutlaka izlemeye devam edeceğini belirten görüşlerini yazarak Ramo hakkında oldukça pozitif bilgiler ve yorumlar yazdılar. Görünen o ki Adana ilimizdeki çekim yerleri ile oldukça merak konusu olan Ramo dizisi izleyicileri daha ilk bölümden oldukça memnun etmiş ve gelecek bölümler için de merak uyandırmış. İlerleyen haftalarda kadın dizisinin sona ermesi ve eşkıya dizisinin de kupa maçlarından dolayı geç yayınlanacak olmasından dolayı Ramo dizisinin reytinglerinde artış devam edebilir. Bu fırsatı iyi değerlendirilirse Ramo dizisi bu sezonun en iyi giriş yapan ikinci dizisi olabilir. İlk dizi nedir diye merak edenler varsa FOX TV’de yayınlanan mucize doktor bu sezonun en iyi dizisi bize göre.

Ramo Reytingleri Yeni Sezonda Nasıl Olur?

Ramo dizisi eğer yaz tatiline girer yani sezon finali yaparak 2020-2021 yılında da yayınlanmasına devam edecek olursa yeni sezonda yeni birçok oyuncunun da diziye gelmesi ile çok daha güçlü bir şekilde yoluna devam edebilir. Ramo dizisinin reytingleri ilk haftalarda oldukça iyi çıktığı ve beklentilerin üzerinde alınan reytingler gelecek için de umut oldu. Eğer Ramo dizisi almış olduğu reytinglerine devam ederse gelecek sezonda da çok iyi iş çıkarabilir nasıl ki yine Show TV’de pazartesi günleri yayınlanan çukur Atv’de cuma günleri yayınlanan Hercai gibi diziler 2 ve 3 sezonlarını çekiyor ve oldukça yüksek reytingler yakalamaya devam ediyorsa Ramo dizisi de başarısını devam ettirmek için yüksek reytingler almak zorunda, umarız bunu başarır.Ramo Final mi Yapar Sezon Finali mi

Ramo Dizisinin Eleştirilen Tarafları?

Elbette Ramo dizisi ile ilgili birçok olumlu konuya parmak bastık ancak olumsuz tarafları, eleştirilen yanları hiç yok mu diye merak edenler için Ramo dizisinin eleştirilen kısımlarını sizlere yazmak istiyorum. Öncelikle Ramo dizisi ilk bölümde her ne kadar polis ve kovalamaca sahneleri ile sıradışı bir heyecan yaratsa da bu sahneler çok fazla sürmedi ve Ramo dizisinden beklenen aksiyon çok fazla değildi. Ayrıca Ramo dizisinin başrollerinde oynayan Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç daha önceki konumuzda da yazdığımız gibi birbiriyle çok uyumlu gelmedi bize. Çünkü her iki oyuncu gerek özel yaşantılarından dolayı gerekse rollerinden dolayı birbirine çok yakın davranamadı, adeta soğuk birer nevale gibiydiler. Umarız bu durum ilerleyen haftalarda değişmeye başlar. Bunun dışında mafya dizilerinden beklenen en önemli özellik ise aksiyonun yüksek olmasıdır. Maalesef Ramo dizisi ilk bölümüyle her ne kadar aksiyonlu sahneleri olsa da daha yüksek beklentisi olanları şaşırttı.

Ramo hakkında izleyici Yorumları NasılSizler de Ramo dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazarak dizi beklentilerinizi karşıladı mı, ne umduğunuz ne buldunuz bu konularda Ramo dizisi yorumlarınızı bekliyoruz. Ramo ve Sibel karakteri sizce uyumlu mu, dizide daha çok aksiyonun olmasını ister misiniz görüşlerinizi lütfen aşağıdaki yorum kısmına yazınız. İyi seyirler.. Dizioyuncu.Com

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!