Spiel

Red Dead Redemption 2 için Steam’e geliş tarihi belli olduSteam Red Dead Redemption 2

Red Dead Redemption 2, PC için çıkışını gerçekleştirdi ancak bazı oyuncular oyunun Steam kütüphanesine gelmesini bekliyordu. Tarih açıklandı.


Red Dead Redemption 2 esasen geçtiğimiz günlerde PC çıkışını gerçekleştirdi. Epic Games’in mağazasında ve Rockstar’ın kendi kütüphanesinde oyuncularla buluşan oyun aynı zamanda PC sürümüyle ilgili pek çok tepkiyi de üzerine çekti. Bunların başında elbette optimizasyon problemleri geliyordu. Oyuncular PC versiyonunda ciddi sıkıntılar yaşıyordu. Ancak bazı şikayetler oyunun satışa sunulduğu kütüphanelerle ilgiliydi. Tüm oyunlarının Steam kütüphanesinde olmasını isteyen oyuncular RDR2’nin Epic Games ve Rockstar’ın kendi kütüphanesinde yayınlanmasından hoşnut kalmamış ve Steam’de yayınlanmasını beklemeye koyulmuştu. Rockstar Games nihayet tarihi açıkladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Red Dead Redemption 2 aralık ayında Steam kütüphanesinde

Rockstar Games’in resmi Twitter hesabından yapılan duyuruya göre oyun 5 Aralık‘tan itibaren Steam’deki yerini alacak. Oyuncuların bir kısmı bu habere hayli sevinirken bir kısmı da problemlerin çözülmesi için hala yama talep ediyor. Steam’deki sayfasında ise oyunu henüz satın alma opsiyonu bulunmuyor. Ancak istek listenize ekleyerek oyunu çıkışında satın alabilirsiniz. Aynı şekilde Steam’de bir fiyatlandırmanın yer almadığını da belirtelim. Ancak oyunun Epic Games mağazasında standart versiyonunun 300 TL‘ye satışa çıktığı düşünülürse aynı fiyatlandırmayı Steam’de de görebiliriz.

Tabii bu arada RDR2’nin Epic Games’te indirimde olduğunu da hatırlatalım. 2 Aralık‘ta bitecek olan bu indirimde oyunun standart sürümünü 239 TL‘ye satın alabiliyorsunuz. Special Edition versiyonu ise 379 TL’den 284 TL‘ye düşmüş durumda. Belki de Steam’de ısrarcı olan kullanıcıların fikri bu indirimlerle değişebilir. Epic Games mağazasındaki diğer indirimleri derlediğimiz haberimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Yeni Half-Life oyunuyla ilgili bilmeniz gereken her şey


Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!