Technologie

Robot kafasını andıran fütüristik PC: MSI MEG Aegis Ti5MSI MEG Aegis Ti5 PC

CES 2020 kapsamında tanıtılan en dikkat çekici PC modeli karşınızda bulunuyor. İşte önemli tüm detaylarıyla MSI MEG Aegis Ti5.

CES 2020‘nin tasarımsal anlamda en çok dikkat çeken bilgisayar modeline MSI imzasını attı. Kısa süre önce lanse edilen MEG Aegis Ti5, bir robot kafasını andıran tasarımıyla ses getiren bir PC modeli. Böyle iddialı bir tasarımın içinde de elbette çok yüksek donanımlar yer alıyor. Aktarıldığı kadarıyla model Intel Core i9 işlemciden, 128 GB RAM, MSI GeForce RTX 2080 Ti ekran kartı ve M.2 SSD‘ler dahil olmak üzere yüksek miktarda depolama birimiyle donatılabiliyor. Gücünü 650W 80 Plus Platinum SFX güç kaynağından alan fütüristik PC, ön kısmında bir buton taşıyor. Bu buton kullanılarak belirli ayarlar hızlı şekilde değiştirilebiliyor. Görebileceğiniz üzere RGB aydınlatmaların eksik edilmediği bilgisayar, Silent Storm 4 isimli henüz tam olarak detaylandırılmayan bir soğutma sistemiyle geliyor. Bu sistemin bu güçlü donanımı ağır yük altında dahi serin tutabildiği aktarılıyor.

MSI MEG Aegis Ti5 PC

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

MSI MEG Aegis Ti5 gerçekten fark yaratan bir model

Bu kadar uçuk bir tasarımın ve üst düzey özelliklerin fiyatı ise elbette oldukça yüksek. Modelin 2020’nin üçüncü çeyreğinde tam 4 bin dolardan raflardaki yerini alacağı aktarılıyor. İlginç olarak 5G bağlantı desteğini bünyesinde barındıran modelin, Türkiye’de gelmesi pek beklenmiyor.

İlginizi Çekebilir

Avatar’dan ilham alan konsept

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"