Technologie

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefondan güzel haber

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon
Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon modelinden daha önce de söylenen önemli bir haber var. Model Galaxy Fold’un en büyük eksiğini kapatacak.

Karşımıza farklı bir isim altında çıkma ihtimali de bulunan Samsung Galaxy Fold 2, biliyorsunuz yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor. Kalın çerçevelere ve ön kameraya ev sahipliği yapan büyük bir ekran deliğiyle gelen model, sağlam kaynak Ice Universe’e göre kesin olarak ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanılacak. Bu sayede normal telefonlardaki alıştığımız kullanım / kalite deneyimini getirecek, katlanma çıkıntısı oluşturmayacak ve çizilmelere dayanıklı olacak Galaxy Fold 2, artık bu konuda soru işareti bırakmamış gibi görünüyor. Bu açıdan dünyada bir ilke imza atacak telefon, biliyorsunuz dışında da ufak bir ekran taşıyor. Bu ekranda şimdilik tarih, bildirim sayısı ve saatin yer aldığı görülüyor. Bu ekranın yanında ise flaş ile çiftli kamera karşımıza çıkıyor. Ana gövde kalınlığının az olmadığı cihaz, bünyesinde bir 3,5 mm kulaklık girişi taşımıyor. Bağlantı tarafından USB-C kullanacak ve stereo hoparlör de taşımayacak gibi görünen telefonun, lansmanı Galaxy S11 ailesiyle beraber şubat ayında yapılacak deniyor.

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 katlanabilir telefon uygun fiyatlı olabilir

Daha önce sızdırılan fiyat doğru ise model raflardaki yerini 850 dolar gibi iddialı bir rakamdan alacak. Bu fiyat gerçek katlanabilir modeller arasındaki en düşük fiyat olacak ve normal amiral gemilerinin çok daha altında elde edilebilecek.

İlgili Video


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!