Technologie

Samsung Galaxy Fold için merak edilen toplam rakam geldiSamsung Galaxy Fold katlanabilir telefon

Yüksek fiyatıyla çok kısıtlı bir kitleye hitap eden narin katlanabilir telefon Samsung Galaxy Fold 2019’da kaç tane sattı dersiniz?

Samsung Electronics başkanı Young Sohn, geçtiğimiz ay şimdiye kadar 1 milyondan fazla Samsung Galaxy Fold satışı yapıldığını aktarmıştı. Bu toplam rakam, modelin 1.980 dolarlık satış fiyatı ve yaşadığı büyük ekran sorununa rağmen inanılmaz iyi bulunmuştu. Ancak bu rakamın daha sonra yanlış olduğu / yanlış anlaşıldığı ortaya çıktı. Şimdi ise CES 2020 kapsamında bu konuda CEO DJ Koh konuştu. Koh’a göre Samsung modelden 2019’da 400 bin ila 500 bin adet arasında satış gerçekleştirdi. Halen tam olarak net bir rakam verilmiyor ancak modelden yine de az satılmadığı görülüyor. Yapısı ve özellikle de fiyatıyla çok kısıtlı bir kesime hitap eden katlanabilir telefon modeli Samsung Galaxy Fold, satın alma şansı elde edenleri memnun ediyor. Evet genelde bu yeni nesil cihaz için olumlu yorumlar yapılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Fold 2 modeli de yolda

Galaxy S20 ve katlanabilir telefon Galaxy Fold 2, resmileştiği üzere 11 Şubat 2020 tarihinde lanse ediliyor. Burada en çok merak edilen cihaz olan Galaxy Fold 2, yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıya sahip ve ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanıyor. Bu sayede premium bir deneyim sunacak Galaxy Fold 2, sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göreyse gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Yeni katlanabilir modelin 850 dolara satılacağı biliniyor.

İlgili Video


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!