Sozialen Medien

Babil Dizisinin Tekrarları Nezaman Hangi Gün Saat Kaçta? (Star TV)

Star TV ekranlarında 17 Ocak 2020 cuma günü başlayacak olan Babil dizisinin hangi günler tekrar edeceği ve izleyemeyen veya yeniden izlemek isteyenler için tekrarlarının hangi günlerde yeniden ekrana geleceği gün ve saatinin ne olduğu merak konusu oldu. Bizde bu konumuzda Babil dizisinin tekrarları ne zaman hangi günler yeniden ekrana gelecek saat kaç gibi merak edilen sorulara Star TV yayın akışına göre detaylı cevaplar vereceğiz.

Güçlü bir kadrosu bulunan Babil dizisinin oyuncuları kadar dizinin yayınlanacağı gün de oldukça konuşulduğu ve cuma günleri Babil dizisinin reyting alıp almayacağı oldukça eleştirildi. 2019 sezonunda birçok dizisi erken final yapmak zorunda kalan Star TV son olarak cuma günleri sevgili geçmiş isimli diziyi yayınlamış ancak dizi 8. bölümde erken final yaparak ekrana veda etmişti. Babil dizisi ise yine cuma günleri Star TV’de ekrana gelecek ve yüksek reyting alabilmek için diğer dizilerde yarışacak. Merak edenler için >> Babil Dizisi Oyuncuları Kanalı Fragmanı

Star tv Babil Dizisi Tekrarları gün ve saatleriBabil Dizisinin Tekrarları Ne zaman?

Babil dizisinin hangi günler yayınlanacağını kısaca tekrarlarının gün ve saatlerini burada sizlere yazacağız ancak öncelik olarak Babil dizisinin cuma günü yayınlanan arka sokaklar hercai ve payitaht Abdülhamid gibi diziler arasında şansı var mı yok mu reyting alabilir mi bu sorulara da yanıt vermek ve sonra da Babil dizisinin tekrarlanacağı gün ve saatleri sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Babil dizisinin cuma günü yayınlanmasında elbette diğer günlerde yayınlanan Star TV dizilerinin etkisi büyük ancak cuma günü Kanal d ekranlarında yayınlanan ve 13 yıldır devam eden arka sokaklar dizisi oldukça kemikleşmiş bir izleyici kitlesine sahip olduğu için Babil dizisinin arka sokaklar dizisinden seyirci toplaması oldukça zor görünüyor. Diğer yandan ATV ekranlarında yayınlanan hercai dizisi yaklaşık 9-10 oranında Total reyting alırken yeni diziler ekrana gelse bile cuma günleri kolay kolay reyting kaybetmediğini şahit olduk.

Cuma günü yayınlanan sevgili geçmiş ya da Ferhat ile şirin gibi diziler sonrasında hiç reyting kaybı yaşamayan hercai dizisi büyük ihtimalle Babil dizisi ne de seyirci kaptırmayacaktır. TRT ekranlarında yayınlanan payitaht Abdülhamid dizisi ise 4 sezondur ekrana geliyor ve o diziden de Babil dizisinin reyting alması mümkün görünmüyor. Cuma günleri Show TV ekranlarında yayınlanan Güldür Güldür Show ise Babil dizisi ile çok farklı bir platform olduğu için komedi alanında seyirci kitlesi olan bu programın Babil dizisine çok fazla seyirci yaptıracağını düşünmüyoruz.

Tüm bu anlattıklarımız dan sonra Babil dizisini acaba kim izleyecek sorusu aklınıza gelmiş olabilir. Bize göre Babil dizisi her ne kadar oyuncu kadrosu oldukça güçlü olsa da Birce Akalay gibi Aslı Enver gibi Halit Ergenç Ozan Güven Nur Fettahoğlu gibi çok ünlü oyuncuları barındırsa da diğer dizilerden izleyici alamazsa büyük ihtimalle çok düşük reyting oranlarında kalacaktır. Aslında hercai dizisi başladı başlayalı cuma günü hiç bir dizi tutmadı reyting alamadı desek yanlış olmaz, bu yüzden Babil dizisinin de şansını çok yüksek görmüyoruz.

Babil Dizisinin Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat KaçtaBabil dizisinin tekrar yayınlanacağı gün ve saatler:

Babil dizisi 17 Ocak 2020 cuma günü ilk bölümü ile Star TV’de yayınlanacak. Star TV’de bir bölümü yayınlanan Babil dizisinin bölüm tekrarı ilk bölümün hemen ardından 17 Ocak cuma saat 22.30 da ekrana gelecek. Hafta sonu da tekrarlarıyla izleyemeyen izleyicilere sunulacak olan Babil dizisi cumartesi ve Pazar günleri yeniden Star TV ekranlarında yayınlanacak ve izleyici kitlesini artırmaya ve herkese kendisini göstermeye çalışacak. hafta sonu dışında Babil dizisi pazartesi salı çarşamba perşembe ve cuma günü gündüz kuşağında tekrar bölümleriyle izleyicilerle buluşacak.

Babil Dizisinin Tekrarları Ne zaman Hangi Gün Saat Kaçta?
Cuma günü Saat 20.00
Tekrarı Cuma saat 22.30
Cumartesi
Pazar
Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe

Babil dizisinin tekrarlarını Star TV yayın akışına bakarak sizlere detaylı bir şekilde son hafta hem görsel hem de yazılı olarak burada paylaşacağız. sonraki bölümlerde de Babil dizisinin yeniden ekrana geleceği gün ve saatleri yine Star TV yayın akışından sizlere sunacağız. Sizlerde Babil dizisi ile ilgili merak ettiklerinizi dizinin yayınlanacağı ve tekrar edeceği gün ve saatleri bizlere sorarak merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler diliyoruz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!