Technologie

Samsung Galaxy S20 ailesinden endişeleri bitiren güzel haberSamsung Galaxy S20 120 Hz

Samsung Galaxy S20 ailesi için dün gerçekten çok ama çok kötü bir iddia ortaya atılmıştı. İşte bu iddianın doğru olmadığı ortaya çıktı.

Samsung Galaxy S20, Galaxy S20 Plus ve Galaxy S20 Ultra modelleri 11 Şubat 2020 tarihinde tanıtılıyor. Çok merak edilen aile, biliyorsunuz kısa süre önce sağlam kaynak Ice Universe tarafından yapılan kötü bir paylaşımla gündeme gelmişti. Kaynak Galaxy S20 ailesinin daha önce söylendiği gibi 120 Hz değil yine 60 Hz ekranla geldiği söylemiş ve büyük bir hayal kırıklığı yaratmıştı. İlk haberimizde yüzde 100 kesinleşmediğini belirttiğimiz bu detay, gerçekten de “yalan” çıktı. Bu kötü bilginin bir yanlış anlaşılma olduğunu aktaran Ice Universe, şu an yine ailenin ortak olarak 120 Hz Super AMOLED ekran üstüne kurulacağını aktarıyor. Daha önce de dediğimiz gibi 60 Hz’den 90’ı atlayarak 120 Hz’e çıkacak Samsung, yeni modelleriyle bekleyenleri oldukça sevindirecek gibi görünüyor. Dinamik olarak çalışacak yani pil tasarrufu adına sadece ihtiyaç durumunda 120 Hz’e çıkabilecek denilen telefonlar, 120 Hz ile çok akıcı bir deneyim sunacak ve sadece oyunlar değil menülerde dahi fark yaratacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S20 Ultra, ailede en çok dikkat çekecek model

Çünkü bu model diğerlerinden farklı olarak merkezinde 108 megapiksel ana kameranın yer aldığı beşli bir arka kamera kurulumuyla geliyor. Bu kurulumun merkezinde ISOCELL Bright HM1 adına sahip ve bu modele özel olarak tasarlanmış 108 megapiksel sensör yer alıyor. Ancak beşli kurulumda en çok kare formuyla fark yaratan periskop kamerası dikkat çekiyor. Bunun Ultra modele 5x optik zoom ve 100x dijital zoom getireceği biliniyor. Buna ek olarak modelin arkasında 3D ToF sensörü ile ultra geniş açı kamera da bizleri bekliyor. Bir de makro yani yakın çekime özel kamera taşıyabileceği düşünülen Galaxy S20 Ultra, 8K 30 fps video çekecek ve 5.000 mAh pil taşıyacak sızıntıları da alıyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin gelişmiş tablet modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!