Technologie

Samsung T7 Touch tanıtıldı; parmak izli taşınabilir SSD!Samsung T7 Touch taşınabilir SSD

Samsung, CES 2020 kapsamında T serisi taşınabilir SSD birimleri arasına güvenlik özelliğiyle fark yaratan bir model daha ekledi. Samsung T7 Touch tanıtıldı.

CES 2020 bitmeden bir Samsung duyurusu daha geldi. Firmanın T serisine eklediği yeni taşınabilir SSD birimi Samsung T7 Touch, bünyesinde yer alan parmak izi sensörüyle fark yaratıyor. Bu sayede kişiler SSD’yi parmak izleriyle şifreleyebiliyor / koruyabiliyor. Her zaman cepte taşınabilecek kadar ufak bir depolama biriminin bu şekilde koruma altına almak gerçekten çok ama çok kullanışlı duruyor. Bu arada AES 256-bit temelli SSD’ye parmak izine ek olarak parola da koyulabiliyor. Böylelikle güvenlik seviyesi ikiye katlanmış oluyor. İki farklı renkte tasarlanan ve oldukça ince olan model, alüminyum gövdesiyle sağlam da bir seçenek oluşturuyor. Sadece 58 gram ağırlıktaki model, 500 GB, 1 GB TB ve 2 TB kapasitelerle alınabiliyor. Peki performans nasıl? Taşınabilir SSD birimi T7 Touch burada da üzmüyor. Açıklandığı kadarıyla model 1.050 mb/s okuma ve 1.000 mb/s yazma hızlarıyla geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung T7 Touch taşınabilir SSD beklentileri fazlasıyla karşılıyor

Gerçekten dikkat çeken ve genel sunulan paket açısından büyük ses getiren model, açıklandığı kadarıyla 500 GB için 130 dolar, 1 TB için 230 dolar, 2 TB içinse 400 dolara elde edilebiliyor. Taşınabilir SSD’nin 30 farklı ülkede bu ay içinde satışa çıkacağı aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Süper elektrikli motosiklet modeli


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!