Technologie

Samsung’dan resmen unutulan ürünü için çıkış açıklamasıSamsung Galaxy Home Mini

Güney kore merkezli teknoloji devi Samsung, Galaxy Home Mini akıllı hoparlör modelinin ne zaman çıkacağını sonunda açıkladı.

Samsung‘dan 2018’de Galaxy Home ve Galaxy Home Mini isimli iki akıllı hoparlör modeli gelmişti. Firmanın heyecanlı şekilde tanıttığı bu iki ürün de çok ama çok ilginç bir şekilde pazara çıkmadı. Bu yüzden de resmen unutulup giden ürünler, firmanın gündeminde ise kalmayı sürdürüyor gibi görünüyor. Çünkü CES 2020’de konuşan Samsung yetkilisi, dijital asistan Bixby merkezli Galaxy Home Mini modelinin önümüzdeki aylarda geleceğini müjdeledi. Daha yüksek ses kalitesi sunacak büyük model Galaxy Home‘un ise adı artık geçmiyor. Firma bu modeli satışa sunmayacak gibi görünüyor. Bunun nedeni ise bilinmiyor. Samsung büyük ihtimalle cihazda bir üretim sorunu yaşamıyor. Sadece şirket içerisinde artık böyle bir ürüne talebin olmayacağı düşünülüyor gibi duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy Bloom da yolda

Galaxy S20 ailesiyle beraber 11 Şubat 2020 tarihinde tanıtılacak cihaz, yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir yapıda geliyor. Ekranı üstünde plastik değil insan saçı kadar ince esnek cam kullanan ve böylelikle premium bir deneyim sunacak denilen Galaxy Bloom, sağlam kaynaklardan gelen bilgilere göre gücünü Snapdragon 855 işlemciden alıyor. Samsung, yeni modelinde eski işlemci kullanarak fiyatı aşağıya çekecek deniyor. Bu sayede de yeni katlanabilir modelin 850 dolar gibi iddialı bir rakamla satışa çıkabileceği aktarılıyor. Bu arada modelin ön yüzünde bir ekran deliğinde yer alan 10 megapiksel selfie kamerasının bulunduğu da aktarılıyor.

İlginizi Çekebilir

Dizüstü dünyasının geleceği


Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!