Sozialen Medien

Savaşçı Ayça Neden Değişti? Yeni Ayça Feyza Sevil Güngör Kimdir?

Savaşçı’da oyuncu değişikliği yaşandı. Ayça karakterini canlandıran Seçil Buket Akıncı projeden ayrıldı. Eskişehir’de çekilen dizide Ayça karakterini artık Feyza Sevil Güngör canlandıracak. Seçil Buket Akıncı Savaşçı dizisindeki Ayça rolünü neden bıraktı farklı bir diziden teklif mi aldı yoksa başka hangi nedenle dizinin kadrosuna veda etti henüz kendisi ile görüşüp bu konuda bilgi alamadık.

Savaşçı Ayça Neden Değişti Yeni Ayça kim olduSavaşçı Ayça Neden Değişti?

Seçil Buket Akıncı uzun zamandır Savaşçı Dizisinde Ayça rolünde oldukça başarılı bir rol çıkarıyor ve izleyicilerden oldukça güzel geri dönütler alıyordu. Ancak 2020 yılı ile birlikte Savaşçı kadrosundan ayrılan Seçil Buket Akıncı Ayça rolünün devam etmesi nedeniyle yerini başka bir oyuncuya bıraktı. Savaşçı dizisinde yeni Ayça karakterini oynayacak olan oyuncu ise Feyza Sevil Güngör oldu. Peki Feyza Sevil Güngör Kimdir? kısaca bilgilerine bakalım..

Feyza Sevil Güngör kimdirFeyza Sevil Güngör Kimdir?

Feyza Sevil Güngör daha önce adını başka dizilerde görmediğimiz tabiri yerindeyse piyasaya yeni girmiş oyunculardan birisidir. FOX’un pazar akşamları ekrana getirdiği Limon Film imzalı projesi Savaşçı dizisinde Ayça karakterini daha önce canlandıran Seçil Buket Akıncı dizinin kadrosundan çıkınca artık onun rolünü Feyza Sevil Güngör canlandıracak. Dizide daha önce “Ayça” karakterini canlandıran Seçil Buket Akıncı diziden kesin olarak ayrıldı ve geri dönmeyecek. Feyza Sevil Güngör’ün ilk dizisi Savaşçı dizisi olacaktır. Savaşçıda Ayça karakterini oynayacak olan ve Lisans mezunu olan Feyza Sevil Güngör, ayrıca Profesyonel oyunculuk eğitimi aldı.

Seçil Buket Akıncı’nın yerine Savaşçı dizisine katılan ve dizide Ayça karakterine hayat verecek olan Feyza Sevil Güngör hakkında sizler için araştırma yapmaya devam ediyoruz. Yeni bilgiler resimler ve savaşçı dizisiyle alakalı yeni tüyolar geldikçe buraya eklemeye devam edeceğiz. FOX’un Limon Film imzalı pazar günlerinin değişmez dizi projesi Savaşçı 4. sezonunda da ilgiyle izleniyor. 2020 yılında da kaldığı yerden devam edecek olan ve baş rollerinde Berk Oktay, Sarp Levendoğlu, Murat Serezli, Gaye Turgut Evin ve Doğan Bayraktar gibi isimleri buluşturan diziye son katılan isim Ayşa karakterine hayat verecek olan Feyza Sevil Güngör oldu.

Feyza Sevil Güngör hakkında sizlerde merak ettiğiniz soruları aşağı yazabilirsiniz. Savaşçı Ayça Neden Değişti? Yeni Ayça Feyza Sevil Güngör Kimdir? konumuz şimdilik bu kadar.. Yakın zamanda “Oyunculuk” eğitimlerini tamamlayan Feyza Sevil Güngör, aldığı eğitimi şöyle anlatıyor:

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!