Technologie

Segway-Ninebot imzalı iki elektrikli motosiklet

Segway-Ninebot, CES 2020 kapsamında görücüye çıkaracağı iki elektrikli motosiklet modeliyle karşımızda yer alıyor. İşte açıklanan ilk detaylar;


Firmanın tanıttığı modellerden ilki Ninebot eScooter olarak geçiyor. Bu model tam anlamıyla bir elektrikli motosiklet / scooter modeli ve modern bir tasarıma sahip. İki kişiyi rahatlıkla taşıyabilecek boyutta olan motosiklet, tam beş farklı versiyon halinde satışa sunulacak deniyor. Burada en alttaki versiyon olan E80C, saatte 49 km/s hıza çıkabiliyor ve maksimum 90 km yol yapabiliyor. En üstte iki farklı versiyon yer alıyor çünkü tek ve çiftli pil ayarımı sunuluyor. Tek pile sahip E125 modeli ile 74 km/s hıza çıkılabiliyor ve maksimum 120 km yol yapılabiliyor. En kullanılabilir versiyon olan çift pile sahip E200P modeliyle ise 100 km/s hıza çıkılabiliyor ve maksimum 200 km yol yapılabiliyor. Birçok farklı renk seçeneğiyle elde edilebilecek denilen Ninebot eScooter için açıklanmış bir fiyat bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Segway-Ninebot elektrikli motosiklet pazarında ses getirecek

Diğer model ise Ninebot eMoped olarak geçiyor. Firmanın bünyesinde pedallar yer aldığı için bir “akıllı elektrikli bisiklet” olarak da lanse ettiği model, yine oldukça modern bir tasarıma sahip. eScooter’dan farklı olarak tek kişilik tasarlanan ürün, üç farklı versiyona sahip. Her üç versiyon da 24 km/s hıza ulaşabiliyor ve 38 km, 59 km ve 74 km menzil değerleri getiriyor. Bu modelin de henüz satışı hakkında bir açıklama bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Işıktan şarj olabilen kablosuz kulaklık

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!