Allgemeines

#Sekiz Yüz izle

Sekiz Yüz

Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izle

Sekiz Yüz filmi izlemeden önce film ile ilgili detaylı ve geniş bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Haberimizde Sekiz Yüz filmi ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinema salonlarında gösterime girmeden önce hakkında oldukça olumlu dönüşler yapılan Sekiz Yüz filmi kısa bir süre önce vizyona girdi. Sinema izleyicilerinden oldukça güzel geri dönüşler alan Sekiz Yüz filmi kısa sürede gişede iyi bir hasılat elde etti.

Haberimiz içeriğinde Sekiz Yüz Filmi Fragmanı Full Hd Tek Parça Türkçe Dublaj Altyazılı izleyebilir, filmin konusu, oyuncuları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sekiz Yüz filmi fragmanı 720p 1080p mobil izle seçenekleri ile haber içeriğimizde bulabilirsiniz.

  #Neues Labor-Update für Fritzbox 7590 und 7490

Sekiz Yüz Filmi ne zaman vizyona girecek | vizyon tarihi : 25 Eylül 2020

Filmin Türü : Savaş, Aksiyon

Filmin Yönetmeni : Hu Guan

Filmin Oyuncu Kadrosu | Oyuncuları :

Zhi-zhong Huang, Zhang Junyi, Hao Ou, Wu Jiang

Filmin Konusu : 25 Eylül 2020 tarihinde ülkemizde vizyona giren film savaş ve aksiyon türünde bir yapım olup 2 saat 29 dakikalık bir süreye sahiptir.

Çin ile Japonya arasında 1937 yılında gerçekleşen savaşta Şangay’da savaş alanında 800 Çinli asker Japon askerleri tarafından kuşatılmıştır. Bir depoda hapis kalan 800 Çinli asker yanlarındaki siviller ile birlikte tam dört gün dört gece boyunca müthiş bir savunma yaparlar ve Çin halkının umudu haline gelirler. Aksiyon ve savaş filmlerinden hoşlanan sinema severlerin heyecanla izleyecekleri bir yapım.

  # Kein digitales Gold? – JPMorgan sieht Bitcoin als „zyklisches“ Finanzprodukt

Forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok bu tarz makaleler okumak isterseniz Genel kategorimizi veya Dizi Film izlemek için Dizi & Film izle kategorimizi ziyaret edebilir ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz Dizi & Film Sitemizden istediğiniz diziyi filmi izleyebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"