Anime || Manga

Şimdiye kadarki En Komik 7 Anime Yüzü

Naru Kotoishi

Anime: Barakamon;

Naru her türlü sevimli ve neşeli bir kız. Yüz ifadeleri, bu tür bir karakterden bekleneceği gibi komik ve çeşitlidir. Ama kesinlikle ‚ciddi‘ yüzü ile bu listeye girmeye hak kazandı!


Eikichi Onizuka

Anime: Great Teacher Onizuka

Bazen gezegendeki en büyük ezik, bazende bir patron olarak karşımıza çıkar. Eikichi Onizuka ağzı bozuk bir suçlu ve bunu onun davranışlarında görebilirsiniz.Yine de, saf komedi olan şaşırtıcı derecede komik yüz ifadeleri karşımıza çıkıyor


Saitama

Anime: One Punch Man

Saitama’yı görünce yüksek sesle gülmemek bir insan için nasıl mümkün olabilir? Zırhını patlatan Lord Boros’a (bilerek) yaptığı tepkisi zaten kesinlikle başlı başına bir komedi dir.


Takehito Morokuzu

Anime: Prison School

Takehito inanılmaz derecede zekidir. Ancak, onun tavırları oldukça gariptir. Bazen, sanki morgdan çıkmış gibi inanılmaz derecede kasvetli görünüyor. Bazen de , sadece düpedüz ürpertici görünüyor. Ama bazen garip bir şekilde rahatsız hissetmemizi sağlayan en çılgın ve komik suratları ile listemize giriyor.


Mamoru Takamura

Anime: Hajime no Ippo (Fighting Spirit)


Monkey D. Luffy „Mugiwara“ 

Anime: One Piece

Luffy’nin yüzü, tüm dünyada milyonlarca hayranıyla etkileşime geçen, isyankar bir kişiyi sergileyen iyi tasarlanmış bir karaktertir.

Bazı unutulmaz yüzler görmek istiyorsanız, o zaman Luffy’nin adamısınız. Bu yüz ifadesiyle gerçek duygularını gizleyemiyor!


Kintarou „Golden Boy“ Ooe

Anime: Golden Boy

Anime’daki en komik yüzlerden bazılarını çıkardığı için bir ödül kazanması gereken biri varsa, o zaman kesinlikle Kintarou Ooe.

Anime izle

Anime izlemek için Dizi.BuradaBiliyorum.Com dizi sitemize uğrayabilirsiniz aradığınızı bulamazsanız istek sayfamızdan bizimle iletişime geçerseniz en kısa zamanda izlemek istediğiniz animeyi yayınlarız.

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!