Sozialen Medien

#SineKültür Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması Başvuruları Başladı #SosyalMedya #Tv #BB

SineKültür Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması Başvuruları Başladı

İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan SineKültür Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması başvuruları başladı. Son başvuru tarihi 15 Mart 2020.

İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan SineKültür Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması başvuruları başladı. Kurmaca ve belgesel film dallarında toplam iki ödülün verileceği yarışmaya 15 Mart 2020 tarihine kadar başvurulabilecek. Yarışma Türkiye’de bir üniversitede öğrenci olan herkese açık. Ödüllerin miktarı ise 5.000 TL olarak belirlendi.   

  #„Eternals“: Neue Details zu den Charakteren der kommenden MCU-Comicverfilmung geleakt

Yarışmaya başvuran filmler bir ön elemeye tabi tutulduktan sonra sinema sektöründen önemli isimlerden oluşan jüri üyelerinin değerlendirmesine sunulacak. Ödül kazanan filmlerin de gösterileceği ödül töreni ise 22 Nisan 2020 tarihinde filmlerin ekipleri, basın, sinemaseverler ve sinema sektöründen isimlerin katılımıyla Salt Galata’da gerçekleştirilecek.

Sinekültür Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması İçin Son Başvuru Tarihi 15 Mart 2020!

İstanbul Kültür Üniversitesi tarafından organize edilen yarışma üniversite öğrencilerinin film yapımlarını arttırmak ve desteklemek amacıyla düzenleniyor. SineKültür ödüllerinin üniversite öğrencileri için bir motivasyon kaynağı olarak, sinema alanındaki çalışmalarına önemli katkılar sağlayacağı düşünülüyor. SineKültür Üniversitelerarası Kısa Film Yarışmasının önümüzdeki yıllarda da devam ettirilmesi ve kapsamının genişletilerek bu alanda önemli yarışmalar arasında yer alması hedefleniyor. 

Konu sınırlaması olmayan yarışmaya Türkiye’deki tüm önlisans ve lisans öğrencileri 30 dakikayı aşmayan kurmaca ve belgesel filmleri ile buradan katılım sağlayabilir.

  #Payitaht Abdülhamid 118.Bölüm Fragmanı ve Özeti

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"