Anime || Manga

Strike the Blood – Anime Tanıtım

Inhaltsverzeichnis

İtogami adası  tamamen insan eliyle yapılmış bir adadır. Kurt adamlar,caddılar ve bir sürü yaratığa  ev sahipliği yapan bir yerdir. Bu adada dünyada  asla var olmaması gereken ve adı sadece efsanelerde geçen bir varlık yani 4 nesil adıyla bilinen bir  vampir yaşar ve dünyada  vampirin varlığını sadece belli kişiler bilmektedir. ileride  Hükümet 4 nesili gözlemlemek ve yok etmek amacıyla aslan Kral örgütü ile iş birliiği yaparak sword Shaman adıyla bilinen bir büyücüyü görevlendirir bu kişi en güçlü anti-safkan ruh mızrağını kullanan acemi bir kız olan yukinadır yukinanın tesadüfen şehirde biri ile karşılaşır ve karşılaştığı kişi ise Dördüncü nesil yani akatsuki kojou dur.  Bir zaman sonra  yukina ve akatsuki kojou beraber savaşmak zorunda kalırlar ama bir sorun vardır akatsuki kojou  hala bir bakir dir yani şimdiye kadar kimsenin kanını emmediği için güçleri onu dinlemiyor. ve akatsuki kojou tam olarak hatırlayamadığı geçmişini hatırlayabilecekmi. Bölümler ilerledikçe yeni karakterler ortaya çıkmaya başladıkça bambaşka hikayeler ortaya çıkıyor her bölümde aksiyonuntavan yaptığı bir anime.

Yukina 

Aslan Kral örgütü tarafından 4 nesili göztelenmesi için gönderilen bir sword Shaman dır fakat olaylar istemediği bir yere gitmektedir.

 

Akatsuki Kojou

Saikai Akademisi’nde okuyan normal bir lise öğrencisi gibi görünsede, aslında dördüncü ilkel var olan en güçlü vampir, sadece efsanelerde var olduğu düşünülen ölümsüz bir iblis.

 

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"