Technologie

Tasarımıyla hayranlık uyandıran iPhone 12 konsepti [Video]

iPhone 11 ailesinin tanıtılmasının ardından teknoloji dünyası gözünü iPhone 12’ye çevirmiş durumda. iPhone 12 ailesinin tanıtılmasına daha uzun bir süre olsa da telefonla ilgili konsept çalışmalar ortaya çıkmaya başladı. Eylül ayında tanıtılmasını beklediğimiz iPhone 12 Pro ile ilgili yeni bir konsept çalışma yayınlandı.

YouTube kanalı Technizo Concept tarafından hazırlanan videoda yeni iPhone modelini görüyoruz. 5,7 inç ve 6,7 inç olmak üzere iki farklı OLED ekranla gelmesini beklediğimiz iPhone 12’de tasarımsal açıdan yenilikler olacağı konuşuluyor. Tamamen çerçevesiz bir ekranla geleceği ifade edilen iPhone 12’de TrueDepth kamera  tanıma sisteminin ekranın üst kısmına taşınacağı dile getiriliyor. Bu sayede göze daha hoş gelen bir tasarım çizgisi sunan telefonda derinliği algılayan ön kamera sisteminin arka tarafta da yer alacağı söyleniyor. Daha gelişmiş bir kamera sistemiyle sayesinde kullanıcıların çok daha kaliteli fotoğraflar çekebileceği ifade ediliyor. Dörtlü kamera sisteminin yer alma durumu da kuvvetle muhtemel.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 ailesi 5G teknolojisiyle geliyor

2020 iPhone modelleri 5G desteğine sunacak ilk iPhone modelleri olacağı belirtiliyor. 4G LTE ağlarından çok daha hızlı olan 5G sayesinde kullanıcıların çok daha hızlı bir sürede veri transferleri gerçekleştirebileceğini söyleyebiliriz. 5 nanometre üretim süreciyle üretilecek A14 Bionic işlemcisinden güç alacak telefon bu sayede hem daha hızlı hem de daha uzun pil ömrü sunacak.

İlgili video

Konsept iPhone 12 tasarımıyla dikkat çekiyor

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"