Sozialen Medien

#Tenet Filmi Vizyona Girdi! (2020)

Inhaltsverzeichnis

Tenet Filmi Vizyona Girdi! (2020)

Reklamsız Dizi Film izlemek isterseniz Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi ziyaret edebilirsiniz .

TENET VİZYONA GİRDİ(2020)

 

Tenet, dünyayı büyük bir tehlikeden çıkarıp kurtarmak için savaşan bir kahramanın hikayesini başarılı bir şekilde konu alıyor. Gerçek zamanın çok ötesinde bir yerde farklı bir evrende uluslararası bir casusluk görevini başarılı bir şekilde yerine getirmeye çalışan başrolümüz, dünyayı kurtarabilmek için savaşıp kazanmak zorunda olur. Üçüncü Dünya Savaşı’ndan daha büyük bir tehlikeyi durdurmaya çalışan başrolümüz, casusun alacakaranlık dünyasında zorlu bir yolculuğa çıkar.

Dağıtımcısı Warner Bros Turkey olan filmin orijinal dili İngilizce.

İZLEYEN YORUMU

Filmde, üstüne basa basa bir kahraman olduğu belirtilen bir ana karakter var. Olası bir 3. Dünya Savaşı’ndan ya da tam tersine dünyanın yok oluşundan insanlığı kurtaracağı iddia ediliyor. Nolan’ın daha önce sıklıkla Bond filmi çekmek istediğini dile getirmesi, şık giyimli bir kahraman / ajan olması ve koreografik olarak türe yaklaşması, bu kahraman üzerinden izleyicilere hemen Bond filmlerini anımsatacaktır. Filmin, önemli bir kısmında da Bond havası atmosfere hakim oluyor. Zamansal dönüşümlerin ortasında, devasa sahnelerin içinde ve bir bilim kurgu hikayesinin odağında olan bir Bond, tam da Nolan’dan beklenen bir karakter olsa gerek. Karakterin bir sahnede, önemli bir “zaman dilimi” yaşarekn maskeyle dolaşmak zorunda olması da günümüz adına ilginç bir tesadüf olarak notlar arasına eklendi. Filmin açılış sahnesinin bir opera binasında, izleyicilerle dolu bir anda ve ölümcül olarak seyretmesi de tesadüfe tesadüf katan bir ayrıntı olarak akıllarda kalacaktır. Bu noktada, yeri gelmişken, yan karakterlerin ve oluşumlarının filme olumsuz katkı verdiğini de söylemek gerek. Arka planı çok havada kalan, bazen karikatürize görünen, ilişkileri konusunda inandırıcılık sorunu yaşayan karakterler ve hikaye içindeki manevraları görsel ihtişamın yanında biraz zedeleyici kalıyor.

  #„Blair Witch Project“ auf Netflix: Läuft der Gruselschocker dort im Stream?

FRAGMAN

 

tenet film ekşi tenet film konusu tenet film süresi tenet film yorumları tenet filmi tenet filmi ekşi tenet filmi fragman tenet filmi imdb tenet filmi konusu tenet filmi oyuncuları

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"