Fernsehsendungen - Filme

#The Last Kingdom 1. 2. 3. 4. 5. Sezon izle – Son Krallık Dizisi #SosyalMedya #Tv #BB

The Last Kingdom – Son Krallık Dizisi

The Last Kingdom – Son Krallık Dizisi

The Last Kingdom (Son Krallık), Netflix’in eski zamanlardaki krallıkları anlattığı dizilerinden bir tanesi. Dizi 872 yılında geçiyor. Uhtred, krallıkların istilacılarla baş etmeye çalıştığı çalkantılı bir zeminde karşı yaşıyor ve bir Sakson asilzadesinin oğlu olarak dünyaya geliyor. Ancak istilacı Danimarkalılar tarafından yakalanıyor ve kendilerinden birisi olarak büyütülüyor. Gelişen olaylar sonucunda Uhtred doğduğu ülke ile yetiştirildiği insanlar arasında seçim yapmak zorunda kalacaktır. Ancak bu seçim hiç de kolay olmayacaktır. Uhtred, verdiği mücadeleyle yeni bir ulusun doğuşunda büyük bir rol oynayacaktır.

The Last Kingdom İzleyici Görüşleri

  • Bu seri şimdiye kadarki en iyilerden biri. Karakterlerden birinin dediği gibi “Hayat budur.” Çok fazla şey oluyor… Karakterler bazen beklenmedik bir şekilde yaşıyor ve ölüyor. Son Krallık 9. yüzyılda geçmesine rağmen, siyasetin ve gücün değişmediğini açıkça ortaya koyuyor. Dinin rolü ve kilisenin gücü de olması gerektiği gibi konular ele alınıyor… İnsanlar bazen iyi gibi ve bazen kötü. Sadece izle. 4. sezonu iple çekiyorum. (hlash-89443)
  • Bu dünya standartlarında bir tv dizisi. Sezon 3 için teşekkürler Netflix, sadece olağanüstüydü! (panosk-19469)
  • Bu dizinin bir gün Netflix’te yayınlandığını gördüm. Bu diziyi bulduğum için çok mutluyum. İlk bölüm iyiydi, ama beni içine çekebilmesi 2-3 bölüm sürdü. Sanırım kurgu ve hikaye harika. Oyuncular, karakterleri ve birbirleri ile etkileşimleri çok iyi… GOT hayranları olan birkaç arkadaşımı bu diziye çevirdim. Bence bu seri GOT ile aynı çizgide. Diğer sezon için bir yıl daha bekleyemem ve hikayeyi ve karakterleri nereden aldıklarıyla ilgileniyorum… (offsmith)
  • Bu şovun her bölümünü seviyorum, her zaman bir aksiyon var. Heyecansız bir dakika bile geçmiyor. Bu dizi hala Netflix için ödeme yapmamın nedeni… Dönemi çok iyi yansıtıyor. Umarım yıllarca devam eder ve iptal etmezler. (FSYIL)
  • Eğer henüz izlemeye başlamadıysanız ve düşünüyorsanız – daha fazla düşünmeyin ve sadece izleyin. Üzülmeyeceksiniz. Bu dizi harika bir senaryo ve olağanüstü oyunculuk ile sansasyonel. Çok şey oluyor, ancak hikâyeyi takip etmek kolay. Sizi heyecanlandırıyor ve endişelendiriyor. Sezon 2 sona erdiğinde benim için zor oldu. Şimdi 3. sezonu izlemeye başladım ve şimdiye kadar hiç hayal kırıklığına uğramadım. Harika bir dizi için Netflix’e teşekkür ederim. 4. ve daha fazla sezon sabırsızlanıyorum. (tinyfeet69)

Orijinal adı: The Last Kingdom

Tür: Aksiyon, drama, tarih

Toplam bölüm sayısı: 36 (4 sezon)

Süre: 1 saat (ortalama)

IMDB puanı: 8,4

Ülke: İngiltere

Yayın tarihi: (2015 -)

The Last Kingdom Oyuncular: Alexander Dreymon, Eliza Butterworth, Arnas Fedaravicius, Ian Hart, Millie Brady

Netflix Dizileri savaş dizileri son krallık son krallık dizisi tarihi diziler the last kingdom the last kingdom 1. bölüm the last kingdom 1. sezon the last kingdom dizisi the last kingdom eleştiri the last kingdom eleştirisi the last kingdom fragman the last kingdom hangi kanal the last kingdom inceleme the last kingdom izle the last kingdom konusu the last kingdom netflix the last kingdom trailer the last kingdom yorum the last kingdom yorumları

Kaynak

The Last Kingdom izle

The Last Kingdom yeni sezon izle

The Last Kingdom 1.Sezon 2.Sezon 3.Sezon 4. Sezon 5. Sezon izle

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"