Technologie

TP-Link akıllı ev ürünleri için Google desteğiTP-Link Google desteği

TP-Link akıllı ampul ve prizleri artık kullanıcılara yeni çözümler sunuyor. Google Asistan ve Home desteğiyle beraber kullanım kolaylaşıyor.

Kablosuz ağ ürünlerinin yanı sıra akıllı ev ürünleriyle de tanınan TP-Link, akıllı ev ürünlerine sahip olan kullanıcıların hayli sevineceği Google müjdesini verdi. Firmanın akıllı ampul ve akıllı prizlerini artık Google Asistan ve Home uygulamalarından da yönetmek mümkün. Bu destek öncesi söz konusu ürünler firmanın kendi uygulaması olan Kasa üzerinden yönetiliyordu. Şimdi yeni destekle beraber hem alternatif sayısı artıyor hem de kontrol kapsamı geniştiyor. Google’ın Asistan’ıyla sunduğu Türkçe desteği sayesinde kullanıcılar uygulamayı açmadan sesli komutlarla da basit bir şekilde ürünleri yönetebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link ürünleri Google desteği ile gelişmeye devam ediyor

Kullanıcılar Google’ın kurulum sayfasından TP-Link markasını seçerek akıllı cihazlarını basit bir şekilde ekleyebilir. Bu durum sadece TP-Link’in kendi ürün ekosisteminde alternatif bir kontrol mekanizması sunmakla kalmıyor; aynı zamanda farklı markalara ait ürünler kullanan kullanıcılar için de tek bir kontrol merkezi oluşturmayı sağlıyor. Akıllı ürünler kendilerine ait bir uygulamayla kontrol edilebilse de her ürün için ayrı bir uygulama kullanmak pek pratik olmayabiliyor.

TP-Link’in uyumluluk sunan akıllı ürünleri arasında HS100 ve HS110 akıllı prizler ile LB ve KL kodla başlayan akıllı ampuller yer alıyor. Firma yeni akıllı ev ürünlerini satışa sundukça bu ekosisteme dahil edeceğini de açıkladı.

İlginizi çekebilir

Puma’dan oyunuculara özel ayakkabı

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!