Sozialen Medien

Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri (Marka ve Modelleri)

TRT 1 ekranlarında 7 Ocak 2020 salı günü başlayan Tutunamayanlar dizisi oyuncularının giymiş oldukları elbiseleri kıyafetleri burada sizlere yazmak ve Tutunamayanlar dizisinde özellikle Doğu Demirkol ile Ece Çeşmioğlunun giymiş olduğu kıyafetleri elbiseleri sizlerle paylaşmak için bu sayfayı oluşturmuş bulunuyoruz.

Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Doğu Demirkol’un Tarık rolünde Ece Çeşmioğlu’nun ise İrem rolünde yer aldığı Tutunamayanlar dizisindeki elbiseleri kıyafetleri oyuncuların giymiş oldukları özellikle Ayşe karakterindeki Yeliz Kuvancı’nın giymiş olduğu şık elbise kıyafet kazak ayakkabı mont kısacası dizide kullanılan ve çeşitli firmaların sponsor olduğu bütün kıyafetleri Tutunamayanlar dizisinin kıyafetleri bölümünde sizlere sunmak istiyoruz.Tutunamayanlar Dizisi Oyuncu Kıyafetleri Elbiseleri

Tutunamayanlar dizisinde Zafer Algöz İlhan karakterini oynarken Şinasi Yurtseven ise Hicabi rolünde bir üniversite rektörü olarak dizide izliyoruz. Kıyafetleri en çok merak edilen oyunculardan birisi olan Ayşe karakterini canlandıran Yeliz Kuvancı ise hem bir psikoloji bölümünü bitirmiş hem de Tarık’ın ablası olarak bizi de en dikkat çekici oyunculardan birisidir. Tutunamayanlar dizisinde Ayşe’nin giymiş olduğu elbiseler kıyafetler kazak veya her türlü ayakkabı takı saat marka ve modelleri merak ediliyor.

Tutunamayanlar dizisinde Belgin karakterini canlandıran Hande Katipoğlu ise hem davranışları hemde karakteriyle sıra dışı bir rolde oynuyor. Belgin’in oğlu Barkın’ın ise bakıcılığını yapan Ayşe rolündeki Yeliz Kuvancı ile Hande Katipoğlu’nun Belgin karakteri ile dizide en çok dikkatleri çeken oyuncular olarak göze çarpıyor. Ancak Tutunamayanlar dizisinde en önemli rol de elbette İrem karakterini canlandıran Ece Çeşmioğlu yer alıyor. Son günlerde mucize doktor dizisinin Ali vefa karakterini canlandıran Taner ölmez ile nişan ve düğün yapacağına dair haberler sosyal medyada en çok konuşulan haberleri arasında yer alırken Ece Çeşmioğlu Tutunamayanlar dizisindeki giydiği kıyafetler ve elbiseler ile de dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Tutunamayanlar dizisinde Doğu Demirkol ile Ece Çeşmioğlu hem kıyafetleri ile hem giymiş oldukları elbiselerin marka ve modelleri ile en çok merak edilen isimlerin başında yer alıyor. Ancak dizide sadece Doğu Demirkol ve Ece Çeşmioğlu değil özellikle Zafer Algöz’ün İlhan karakteri ile oldukça başarılı bir rol çıkardığını ve giymiş olduğu peri kanatları da dahil her şeyin merak edildiğini görüyoruz. Cihangir Üniversitesi’nin rektörü olan Şinasi Yurtseven in canlandırdığı Hicabi Cihangir karakteri ise hem konuşmaları hem de üniversite öğrencilerine olan yaklaşımı ile dizide en çok konuşulan isimlerin başında geliyor. Hicabi Cihangir’in giymiş olduğu takım elbise Zafer Algöz’ün İlhan karakterinde takmış olduğu beyaz tüylü kanatlar ve Ece Çeşmioğlunun İrem karakterindeki bluzu her şeyi ile Ayşe karakterini oynayan Yeliz Kuvancı mahalledeki giymiş olduğu her şey ve sosyetik ünlülerden birisi olan Hande Katipoğlu’nun canlandırdığı Belgin karakterinin giymiş olduğu elbise marka ve modelleri en çok merak edilecek ürünleri arasında görülüyor.

Tutunamayanlar dizisi ELBİSE VE KIYAFETLERİTRT ekranlarında salı günleri yayınlanan Tutunamayanlar dizisindeki elbiseleri kıyafetleri merak eden izleyicilerimize bu sayfada tüm detayları ile yazmak ve Tutunamayanlar dizisinin tüm elbise ve kıyafet sponsorları ile oyuncuların giymiş oldukları bölümlerdeki kıyafetleri elbiseleri marka ve modelleri ile sizlere yazmak istiyoruz.TRT ekranlarında sık sık tekrarlarını izleyeceğimiz Tutunamayanlar dizisinin tutulması beğenilmesi için oyuncuların giymiş olduğu kıyafetlerin merak edenler için her şeyi detaylı bir şekilde burada sizlere yazmaya devam edeceğiz. siz de merak ettiğiniz Tutunamayanlar dizisinde giyilen elbiseleri ve kıyafetleri bizlere sorabilirsiniz bölümde hangi oyuncu tarafından giydiğini lütfen yazınız.

Tutunamayanlar Dizisi Ayşe’nin (Yeliz Kuvancı) giydiği Kıyafetler Elbiseleri

Tutunamayanlar Dizisi Ayşenin giydiği Kıyafetler Elbiseleri

Tutunamayanlar Dizisi Belgin giydiği Kıyafetler Elbiseler hangi marka kaç lira

Tutunamayanlar Dizisi Belgin giydiği Kıyafetler Elbiseler

Tutunamayanlar Dizisi İrem’in (Ece Çeşmioğlu) giydiği Kıyafetlerin kazak markası modeli

Tutunamayanlar İremin giydiği Kıyafetler Elbiseler

Tutunamayanlar Dizisi Tarık ve İrem’in giydiği Kıyafetler Elbiseler

Tutunamayanlar Dizisi Tarık ve İremin giydiği Kıyafetler Elbiseler

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!