Allgemeines

#Vedat Muriqi ile anlaşan Lazio kripto para sektörüne giriyor

Vedat Muriqi ile anlaşan Lazio kripto para sektörüne giriyor

Reklamsız Dizi Film izlemek isterseniz Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi ziyaret edebilirsiniz .

Türkiye’nin köklü spor kulüplerinden olan Fenerbahçe’den Vedat Muriqi isimli futbolcuyu transfer eden İtalyan futbol devi, şimdi de kripto para sektörüne giriyor.

İtalyan profesyonel spor kulübü SS Lazio, kripto para ticaret platformu StormGain uzun vadeli bir anlaşmaya imza attı.

StormGain tarafından duyurulan haberde, SS Lazio’nun „resmi kripto para ticaret ortağı“ oldukları bildirildi. Firmanın ifadesine göre, Lazio’nun sahasında oynanacak maçlarda, özel VIP alanlarında sunulacak hediyelerle taraftarlar teşvik edilecek.

Anlaşmanın bir parçası olarak StormGain, Associazione Sportiva Roma ve Lazio’nun stadyumu olan Stadio Olimpico’da özel turlar ve etkinlikler düzenleyecek.

Ortaklık kapsamında kripto paranın tam olarak nasıl kullanılacağına dair çok az bilgi verilirken, StormGain CEO’su Alex Althausen, kripto paraların iş birliğinin büyük bir parçası olduğunu ima etti:

„Bu sponsorluk sayesinde, kripto para ticareti ile futbol dünyası bir araya geliyor. Romalı yıldızlarla bir araya gelme fırsatı ve benzersiz ödüller sunacak olmaktan heyecan duyuyoruz.“

SS Lazio’nun etkinlik direktörü Marco Canigiani, bu ortaklığın kulübün „yenilikçilik“ anlayışını güçlendireceğini, küresel ölçekte genişlemesine yardımcı olacağını belirtti.

Dizi || Film izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz Genel kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!