Sozialen Medien

#Yakında: Seberg #SosyalMedya #Tv #BB

Yakında: Seberg

Kristen Stewart’ın Fransız Yeni Dalgası’nın ikonik isimlerinden Jean Seberg’e hayat verdiği Seberg, 6 Mart’ta vizyona giriyor.

Son yıllarda Clouds of Sils Maria, Personal Shopper, Certain Women gibi filmlerde dikkat çekici performanslara imza atan Kristen Stewart, bu ay yine dikkat çekici bir filmle sinemalarımıza konuk oluyor. Stewart’ın, Serseri Aşıklar – À bout de souffle filmindeki Patricia rolüyle sinemaseverlerin gönlünü kazanan, Fransız Yeni Dalgası’nın ikonik isimlerinden Jean Seberg‘e hayat verdiği Seberg, 6 Mart’ta vizyona giriyor.

Rooney Mara’nın başrolünü üstlenediği Una ile dikkat çeken Benedict Andrews‘ün yönettiği film, dünya prömiyerini 76. Venedik Film Festivali’nde yaptıktan sonra Toronto ve Londra gibi pek çok önemli festivali ziyaret etti.

  #Sense8 ile Tanınan Brian J. Smith, The Matrix 4’un Oyuncu Kadrosuna Dâhil Oldu #SosyalMedya #Tv #BB

Seberg, 6 Mart’ta Vizyonda!

Race ve Frankie & Alice gibi filmlerde birlikte çalışan Joe Shrapnel ve Anna Waterhouse‘un senaryosunu kaleme adlığı film, 1960’larda Los Angeles’ta yaşadığı dönemde Amerika’daki sivil haklar hareketine katılan Seberg’in aktivist Hakim Jamal ile ilişkisi yüzünden J. Edgar Hoover ve FBI tarafından hedef alınmasını konu alıyor. Hoover ve adamları tarafından sürekli gözlem altında tutulması ve taciz edilmesi bir süre sonra Seberg’in hem kişisel hayatını hem de kariyerini etkilemeye başlıyor.

Seberg’in oyuncu kadrosunda Kristen Stewart’a Jack O’ConnellAnthony MackieMargaret QualleyVince VaughnZazie Beetz, Colm Meaney, Stephen Root ve Yvan Attal eşlik ediyor.

  #İkimizin Yerine 541. Bölüm Özeti 1 Mart Anandi Öldü Aradan 15 Yıl Geçti #SosyalMedya #Tv #BB

Kristen Stewart’ın sinema tarihinin en ikonik isimlerinden Jean Seberg’e hayat verdiği Seberg’i beyazperdede izleme şansını kaçırmayın!

Filmin sinopsisi ise şöyle;

Seberg, 1960’ların sonunda insan hakları aktivisti Hakim Jamal ile yaşadığı politik ve romantik ilişki sebebiyle FBI tarafından hedef alınan, Fransız Yeni Dalgası’nın sevilen yüzü ve Serseri Aşıklar’ın yıldızı Jean Seberg’in çarpıcı hikâyesini anlatıyor.


Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"