Sozialen Medien

#Yeni gününde Afili Aşk dizisinde beklenen öpüşme gerçekleşti! #SosyalMedya #Tv #BB

Yeni gününde Afili Aşk dizisinde beklenen öpüşme gerçekleşti!

BuradaBiliyorum.Com /Detay – Çarşamba günleri yayınlanan Afili Aşk dizisi önce Cumartesi’ye alınmıştı. 7 Mart’ta Hizmetçiler dizisinin başlayacak olması nedeniyle Afili Aşk,Perşembe günlerine kaydırıldı.

Geçtiğimiz hafta İdlib’den gelen şehit haberleri nedeniyle yayınlanmayan yeni bölümü 5 Mart Perşembe akşamı ekrana geldi. Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul’u buluşturan dizinin 36.bölümünde Ayşe ve Kerem arasında dizi takipçilerinin hasretle bekledikleri öpüşme sahnesi gerçekleşti.Videodan o anları izleyebilirsiniz.

Pamuk Prenses masalı gerçek olur ve prens, prensesi öperek uyandırır! Buse, anne ve babasıyla masal ödevini gerçekleştiremeyince devreye Ayşe giriyor. Tam da Kerem’i öpmek için güzel bir fırsat olan bu durum hemen uygulamaya geçiyor.

  #Sen Çal Kapımı 11.Bölüm Fragmanı ve Özeti izle

Ayşe, Buse’ye Kerem’i aratarak ondan yardım istemesini sağlıyor. Buse’yi kıramayan Kerem ise onun bu isteğini geri çevirmiyor. Prens olan Kerem, Ayşe’nin güzelliği karşısında zorlansa da belli etmemeye çalışıyor. Ancak sonuç itibariyle onu öpmek zorunda kalıyor ve bakın neler yaşanıyor…

Haberleri instagram’da takip et –> @BuradaBiliyorum

Abone olun

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"