Technologie

Yıllar sonra ortaya çıkan Justice League’de Superman görseliSuperman

İki sene önce vizyona giren Justice League gündemden düşmüyor. Bunun şimdiki nedeni ise filmin yönetmeni Zack Snyder’in paylaştığı yeni Superman görseli.


Justice League’in vizyona girmesinden önce izleyicilerin en fazla merak ettiği detay Superman’in nasıl geri döneceğiydi. Hiçbir fragmanda veya posterde yer almayan bu karakterin geri döneceğinden hepimiz emindik. Ancak hayata döndürülmesinin ardından eskisi gibi mi yola devam edecek, yoksa DC çizgi romanlarındaki gibi biraz daha karanlık bir yol mu seçecek diye merak ediyorduk. Justice League’in vizyona giren versiyonunda karakteri normal bir şekilde gördük. Fakat Zack Snyder‘in bu konuda farklı fikirleri olduğunu da biliyorduk.

Justice League’de Karanlık Superman

Son zamanlarda kendi çekip kurguladığı Justice League’i seyircilerle buluşturmak için mücadele veren yönetmen ilgi çekici paylaşımlara imza atıyor. Yeni sosyal medya patformlarından Vero’yu kullanan yönetmen Justice League’de kullanmak üzere hazırlanan karanlık Superman kostümünü takipçileriyle paylaştı. Üstelik bu fotoğrafta, öncekilerin aksine Henry Cavill’ın bu siyah kostümü giydiğini görüyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Daha önce yönetmenin bu kostümü tasarladığı ancak filmde sadece fonda görülecek şekilde kullanmayı tercih ettiğini öğrenmiştik. Zack Snyder’in paylaştığı bu Superman fotoğrafı orijinal planların zannettiğimizden çok farklı olabileceğini gözler önüne seriyor. Yönetmenin bu paylaşımları hayranların merakını artıyor. Warner Bros. stüdyolarını da Snyder Cut için köşeye sıkıştırmaya devam ediyor. Stüdyonun bu konuda neler yapacağı büyük merak konusu.

İlginizi çekebilir

Wonder Woman 1984’ün fragmanı

Daha çok teknoloji makalesi okumak isterseniz teknoloji kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!