Anime || Manga

Tam Ecchi Severlere Göre! – Keijo!!!!!!!!

Keijo!!!!!!!!


Yazın serinlemek için ne yaparsınız? Denize gidebilirsiniz, vantilatörün karşısına geçip pinekleyebilirsiniz veya Keijo!!!!!!!! izleyebilirsiniz. Popolar çarpıştığında dağılan o su taneleri, kızların güzelliği ve dekolteler. Bu Anime hem içinizi, hem dışınızı serinletecek. Uzatmadan başlayalım o zaman.

keijo!!!! anime gif ile ilgili görsel sonucu

Nozomi Kaminashi, 17 yaşında şirin mi şirin bir Keijo hayranıdır. Küçüklüğünden beri Keijo sporuna ilgi duyan Kaminashi, ünlü ve zengin bir Keijo oyuncusu olmayı kendine hedef bilmiştir. Hırslı ve yürekli kızımız, Keijo seçmelerinin ön safhasını geçer ve Setouchi Keijo Eğitim Okulu’na yazılır. Kafileyle birlikte gelen Kaminashi, burada ilerideki en iyi dostlarından biri olan Sayaka Miyata ile tanışır. İkilimiz, sınıf ve rütbe seçmek için bir sınav daha olduğunu öğrenirler. Apar topar dövüş arenasına geçen ikilimiz, dövüşe hazırlardır.

Ä°lgili resim

Daha önce hiç görmedikleri bir arena tipinde dövüşeceklerdir fakat, kurallar nomal Keijo’dakinden farksızdır: El ve ayak kullanmak yasaktır. Popo dışında herhangi bir yerinizle temas kesinlikle yasaktır.

keijo!!!! gif ile ilgili görsel sonucu

Kuralların da okunmasının ardından, çıkarlar kızlarımız arenanın ortasına. „İki yiğit çıktı meydane, ikisi de birbirinden merdane…“ edasıyla çıkan kızlarımız, kendilerini birkaç profesyonelin arasında bulur. Birkaç kişiyi eledikten sonra Kaminashi, çetin ceviz bir rakiple birlikte sona kalır. Rakibi poposuyla, diğer rakiplerin çenelerine vurmakta ve onları bayıltmaktadır. Bunu bilen Kaminashi, ilk darbeyi kafasıyla karşılar ve rakibini şaşırtır. Büyük bir çekişmenin ardından çenesine aldığı darbeyle, kaybeden Kaminashi olur.

Ä°lgili resim

Günün ve çekişmenin verdiği yorgunlukla, odalarını öğrenmeye resepsiyona giden kızlarımız, bir sürprizle daha karşılaşır. Kendilerine 309 numaralı oda verilmiştir, bu oda söylentilere göre lanetlidir. Bu odaya girenler, okuldan çabuk ayrılmaktadır. Kısacası: Bu odaya sahip olanlar, okulun yüz karalarıdır. Dertli bir şekilde odalarının önüne gelen ikilimiz, kapıyı açtığı gibi iki renkli insanla tanışır. Onlara selam veren ve aşırı sakar bir kişiliğe sahip olan Non Toyoguchi ve birazdan Kaminashi’nin yaptığı hareketle, küplere binecek olan Kazane Aoba ile tanışırlar. Birbirinden değişik kişiliklere sahip, değişik bir spor içeren, değişik Anime’miz işte böyle başlar.

keijo!!!! kaminashi and miyata gif ile ilgili görsel sonucu


 

Puan: 7.25/10 (99,289 OY)

Kategoriler: Aksiyon, Spor, Ecchi, Shounen

Bölüm Sayısı: 1. Sezon 12 Bölüm

 

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!