Allgemeines

#2020 Volkswagen e-Up Teknik Özellikleri ve Fiyat Listesi #SosyalMedya #Tv #BB

2020 Volkswagen e-Up Teknik Özellikleri ve Fiyat Listesi

Elektrikli 2020 Yeni Volkswagen e-Up Fiyatı & Özellikleri ve İnceleme

Alman otomotiv devi Volkswagen’in 2020 model e-Up modeli ile ilgili ayrıntılar gelmeye başladı. Segmentindeki diğer elektrikli araçlara göre daha uzun menzilli olması için batarya kapasitesi çok daha fazla arttırılmış. Yapılan iyileştirmeler ve yeni donanımlar sayesinde elektrikli şehir otomobilleri arasında daha fazla tercih edilen bir model olmayı hedefleyen Volkswagen e-Up hakkında merak ettiklerinizi yazımızın devamında görebilirsiniz.

Elektrikli 2020 Yeni Volkswagen e-Up Özellikleri


Elektrikli 2020 Yeni Volkswagen e-Up Genel Bakış

Yenilenen tasarımı ve iç mimari özellikleri ile kullanıcılarının gönlünü kazanmayı başarması beklenen 2020 Yeni Volkswagen e-Up hakkında vereceğimiz teknik özellik bilgilerini incelediğinizde, sizin de yeni araba almak için bu modeli tercihleriniz arasına almanızı bekliyoruz.

  #Succession Dizisi Hakkında Bilgi - İzleyici Yorumları #SosyalMedya #Tv #BB

Elektrikli 2020 Yeni Volkswagen e-Up Özellikleri


2020 Yeni Volkswagen e-Up Teknik Özellikleri

Elektrikli otomobil üreticilerinin yeni ataklar yaparak alanlarında liderlik tahtını kaptırmama çabalarına her geçen gün yenisi eklenmeye devam ediyor. 2020 Yeni Volkswagen e-Up da bu rekabet içerisindeki yerini almak için yeni gelişmelere imza atmaya devam ediyor. İşte yeni Volkswagen e-Up’un teknik özellikleri…

Elektrikli 2020 Yeni Volkswagen e-Up Özellikleri

  • 18.7 kwh bataryanın kapasitesi yenilenerek 32,3 kWh seviyesine çıkartıldı.
  • 60 dakikada yüzde 80 batarya dolumu.
  • Tam batarya ile 250 km. menzil
  • Standart bagaj kapasitesi 251 litre, katlanabilen koltukları ile birlikte 959 litre.
  • LED gündüz farları
  • Standart, Eco ve Eco olmak üzere üç farklı sürüş modu.
  • 6 hava yastığı
  • Şerit takip ve şerit değiştirme asistanı
  • ESC
  • Geri görüş kamerası gibi teknik özellikle eUp modellerde kendini gösteren yenilikler olarak kullanıcılarının karşısına çıkacak.

  #Diese sechs Serien bringen dich durch den Lockdown

2020 Yeni Volkswagen e-Up Fiyatı

Türkiye piyasasında henüz satışa çıkartılmayan yeni Yeni Volkswagen e-Up fiyatı Almanya’da 23,000 Euro’dan satıcısına ulaştırılıyor. Bataryalarının garanti süresi 8 yıl veya 160 bin kilometre garantilidir.

Türkiye piyasasına girdiğinde fiyatlarının hangi aralıklar arasında olacağı şimdilik belli değil. İlerleyen dönemlerde Türkiye pazarına girdiğinde yeni gelişmeleri ve teknik özelliklerinde yapılacak değişikliklerle birlikte fiyat bilgileri konusunda da ziyaretçilerimizi aydınlatacağız. Şehir içinde elektrikli otomobil düşünenler için hem ebat olarak küçük hem de tasarruflu olan 2020 Yeni Volkswagen e-Up önerilebilecek en ideal otomobillerden biridir. Otomobil hakkında çıkacak yeniş gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi ziyaret etmeye devam edin.

Elektrikli 2020 Yeni Volkswagen e-Up Özellikleri

BuradaBiliyorum.Com 

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"