Sozialen Medien

Alp Navruz Yeni Dizisi Zümrüdü Anka’da Serhat Rolünde

Alp Navruz elimi bırakma dizisinde Cenk rolünde oynuyordu ancak 24 Aralık Salı günü elimi bırakma dizisi final yapınca Alp Navruz hiç zaman kaybetmeden yeni bir diziyle anlaştığı ve Serhat karakterine Hayat verecek. Zümrüdü Anka dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanacak ve 2020 yılında Kapadokya bölgesinde çekilecek özellikle Ürgüp Göreme ve Nevşehir gibi şehirlerimizde Zümrüdüanka dizisinin çekimleri devam edecek.

Zümrüdü Anka Serhat kimdirAlp Navruz 2020 yeni dizisi nedir?

Zümrüdüanka dizisinde Serhat karakterini canlandıracak olan Alp Navruz daha önce oynamış olduğu ve TRT ekranlarında yayınlanan elimi bırakma dizisi ile iki sezondur ekrana geliyor ve Alina Boz ile baş rolleri paylaşıyordu. Ancak 24 Aralık 2019 Salı günü elimi bırakma dizisi final yapmış ve Alp Navruz bu dizideki son bölümü ile ekrana gelmişti Daha sonra ise Alp Navruz’un Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni dizide yani Zümrüdüanka dizisinde Serhat karakterine Hayat vereceğini ilk olarak sizlere buradan duyuruyoruz.

Alp Navruz Kimdir? Zümrüdü Anka Serhat Rolü

Alp Navruz 2020 yeni dizisi nedir? Şimdi Zümrüdüanka dizisinde Serhat karakterini canlandıracak olan Alp Navruz hakkında merak edilen kısa bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Alp Navruz Kimdir? Alp Navruz 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul ilimizde dünyaya gelmiş yakışıklı bir dizi oyuncusudur. oyunculuk konusunda kendisini geliştirmek isteyen ilk olarak ilkokul sıralarında tiyatro oyunuyla oyunculuğa adım atmış daha sonra lise yıllarında müsamereleri de roller almış ve Yıldız Teknik üniversitesinde Türk Dili ve edebiyatı bölümünden mezun olduğu sırada çok farklı alanlarda kendisini geliştirmek hem oyunculuk hem de tiyatro konusunda ileri gidebilmek için özel kurslar dersler bile almıştır. Alp Navruz oyunculuk konusunda Altan Erkekli Cihan Ünal gibi önemli isimlerden çeşitli dersler almış ve kendisine bir model olarak hem de oyuncu olarak geliştirmiştir.

Alp Navruz Zümrüdü Anka'da Serhat karakteriAlp Navruz Yeni Dizisi Zümrüdü Anka’da Serhat Rolünde

Alp Navruz dizi oyunculuk kariyerine ilk olarak arkadaşlar iyidir isimli diziyle adım atmıştır. aynı yıllarda sinema sektöründe de adını duyuran Alp Navruz ilk olarak Ceberrut isimli sinema filmiyle kariyerini geliştirmeye devam etmiştir. Alp Navruz o herkesin tanıdığı dizi ise 2017 yılında Star TV ekranlarında başlayan Fazilet hanım ve kızları dizisi olmuş ve bu dizide canlandırmış olduğu Sinan Egemen karakteri ile genç kızların hayran olduğu oyunculardan birisi haline gelmiştir. hem yakışıklı hem de kendinden emin tavırlarıyla dikkatleri çeken Alp Navruz beyefendi tutumu ile 7’den 70’e herkesin sevdiği oyunculardan birisi haline gelmiştir. Alp navruz Fazilet hanım ve kızları dizisindeki Sinan Egemen karakteri ile ön plana çıktığı dizi oyunculuğunu TRT ekranlarında yayınlanan elimi bırakma dizisi ile taçlandırılmış ve elimi bırakma dizisinde Alina Boz ile birlikte baş rolde oynamış ve Cenk karakterine hayat vermiştir.

Zümrüdü Anka'da Serhat rolü Alp NavruzAlp Navruz Zümrüdü Anka dizisinde Serhat Rolünde oynayacak

Alp Navruz elimi bırakma dizisinde başrol oyuncusu olarak tüm Türkiye’nin tanıdığı sevdiği bir isim haline gelmiş Cenk karakteri ile unutulmaz dizi oyuncularından birisi olurken 24 Aralık 2019 salı günü ekrana veda eden elimi bırakma dizisinden hemen sonra Kanal d ekranlarında yayınlanacak olan Zümrüdüanka isimli yeni dizide yine baş rolde Serhat karakterini canlandıracak ve başrol oyunculuğuna devam edecektir.Alp Navruz 2020 yeni dizisi nedir

Merak edenler için Alp navruz kimdir arkadaşlar iyidir dizisi ile ekrana giriş yapan daha sonra Fazilet hanım ve kızları dizisi ile meşhur olan son olarak da TRT ekranlarında ki elimi bırakma dizisi ile tüm Türkiye’nin hatta tüm dünyada tanınan bir oyuncu haline gelen Alp Navruz Cenk çelen rolü ile çok sevilmiş ve Alina boz ile birlikte baş rolleri paylaşmıştı. şimdi Zümrüdüanka isimli dizide yine baş rolde oynayacak olan Alp Navruz merak edilen dizide Serhat karakterine hayat verecek.

Zümrüdü Anka'da Serhat Alp Navruz kiminle başroldeZümrüdü Anka’da Serhat rolündeki Alp Navruz Kiminle Başrol oynayacak?

Alp NAvruz Zümrüdü Anka dizisinde Ceren Yılmaz ile birlikte baş rolleri paylaşacaklar. Ceren Yılmaz Zümrüdü Anka dizisinde Zümrüt karakterine hayat verecek. Oyuncu hakkında merak edilen her şeyi buraya yazdık, Tıklayın >> Zümdürü anka dizisi Zümrüt Kimdir? Sizde Alp Navruz’un canlandıracağı Zümrüdü anka dizisindeki Serhat rolü karakteri hakkında merak ettiklerinizi aşağıya yazabilir sorularınıza diğer yorumcularımıza ve ziyaretçilerimize merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Zümrüdü Anka dizisinde Serhat karakteri olacak olan Alp Navruz’a başarılar diler şimdiden Kanal d ekranlarındaki dizi için iyi seyirler dileriz.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!