Sozialen Medien

#Altered Carbon’ın 2. Sezonundan İlk Uzun Soluklu Fragman Yayınlandı #SosyalMedya #Tv #BB

„Altered Carbon’ın 2. Sezonundan İlk Uzun Soluklu Fragman Yayınlandı“


Netflix’in sevilen bilimkurgu dizisi Altered Carbon’ın 2. sezonundan ilk uzun soluklu fragman ve afiş yayınlandı. Altered Carbon 2. sezon, 27 Şubat’ta izleyici ile buluşacak.

Richard K. Morgan‘ın siberpunk türündeki romanından uyarlanan Netflix dizisi Altered Carbon‘ın ilk sezonu 2018 yılında yayınlandı ve izleyiciler tarafından beğeniyle karşılandı. Netflix’in bugüne kadar en yüksek bütçeli dizilerinden biri olan Altered Carbon çok iyi yorumlar almamış olsa da izleyicilerin diziye gösterdiği ilgi 2. sezon onayı alması için yeterli oldu. O günden beri merakla beklenen 2. sezon, bu ay izleyici ile buluşacak.

27 Şubat’ta ekranlara gelecek 2. sezon için tanıtım çalışmalarına hız veren Netflix, 2. sezondan ilk uzun soluklu fragmanı ve afişi yayınladı. Ayrıca yeni sezonda izleyicileri nasıl bir hikâyenin beklediğine dair yeni detaylar da paylaşıldı.

Night Watch, Shutter Island ve Alita: Battle Angel gibi filmlerle tanınan Laeta Kalogridis‘in yaratıcısı olduğu dizi, insan bilincinin fiziki bedenler arasında transfer edilebildiği ve zenginlerin bu sayede neredeyse ölümsüz hâline geldiği bir gelecekte geçiyor. Hikâyenin merkezinde ise esrarengiz bir cinayeti çözmesi için yıllar sonra bilinci yeni bir bedene yüklenerek hayata döndürülen Takeshi Kovacs yer alıyor.

Altered Carbon 2. Sezon, 27 Şubat’ta İzleyici ile Buluşacak

İlk sezon boyunca farklı zaman dilimlerinde yaşananlara şahit olduğumuz için Takeshi Kovacs’ı üç farklı oyuncunun yorumuyla izlemiştik: Joel Kinnaman, Will Yun Lee ve Byron Mann. Dizinin geçtiği dönemde karaktere hayat veren Joel Kinnaman, ilk sezonun başrolündeki isim olmuştu. Ancak yeni sezonda Kovacs bir kez daha beden değiştirdiği için Kinnaman’dan rolü Anthony Mackie devralacak.

Chris Conner ve Renée Elise Goldsberry’nin ilk sezondaki rolleriyle geri döneceği 2. sezonda oyuncu kadrosuna Simone Missick, Dina Shihabi, Lela Loren, Torben Liebrecht ve James Saito katılıyor.

Dizi hakkında paylaşılan yeni detaylar, Luke Cage dizisiyle dikkat çeken Simone Missick’in dizinin 2. sezonunda Trepp adından yeni bir karaktere hayat vereceğini gösteriyor. Oldukça yetenekli bir kelle avcısı olan Trepp, ödemesi yapıldığı takdirde gezegendeki herhangi birini bulabilecek bir iz sürücü olarak tanımlanıyor.

Dizinin 2. sezonunda yeni bir görev üstlenmesi için farklı bir bedende hayata döndürülen Takeshi Kovacs, savaş hâlindeki bir gezegene gözlerine açacak.

Altered Carbon’ın merakla beklenen 2. sezonu, 27 Şubat’ta izleyici ile buluşacak.

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"