Anime || Manga

Animelerden 10 Erkek Fatma Karakter


Seishirou Tsugumi

Anime: Nisekio


Saldırgan olduğu kadar erkeksi olduğu gibi, Seishiro, aslen erkek olduğu düşünülen Arı Kovanı Çetesi tarafından eğitilmiş bir tetikçi. Bee Hive Gang’in diğer üyeleri gibi o da organizasyona çok sadık. Bir tetikçi kadın olarak gösterdiği yetenek, genç yaşına rağmen, on yıldan fazla bir eğitim süresinin ardından ateşli silahlarla ve el ele dövüşte oldukça yetenekli olmasına neden oldu.

Seishiro, kızımsı davranmaya zorlandığında ortaya çıkan küçük bir kadınsı yanı olmasına rağmen, çoğunlukla duyguları göz ardı eden ciddi bir kişidir.

seishirou tsugumi gif


Kallen Stadtfeld

Anime: Code Geass: Lelouch of the Rebellion


kallen stadtfeld in robot looking intense

Japonların Britanya’ya karşı direniş hareketinin ana pilotu olan Kallen’ın ateşli kızıl saçları, davranışlarının bir dışa vurumu gibi. Dikkatsiz ve itici tutumu onu zorlu birisi yapıyor, bu herhangi bir erkeğin veya bir kadının ona ayak uydurmasını zorlaştırır.

Sivil yaşamında, direnişindeki faaliyetlerini gizlemek için, gerçek tarzını, yumuşak, sessiz bir kızın sahte kimliğinin arkasına saklar. anime boyunca, güvenilmez bir isyancıdan adalet duygusu için savaşan gerçek bir savaşçıya dönüşüyor.

kallen stadtfelt gif


Winry Rockbell

Anime: Fullmetal Alchemist: Brotherhood


Winry Rockbell tomboy

Elric kardeşlerin çocukluk arkadaşı Winry, bir İngiliz anahtarı ve birkaç parça hurda metali eline verirsen hemen hemen her şeyi yapabilecek mekanik bir dahidir. Edward aptalca bir şey söylediği zamanlar erkek tarafının en sık ortaya çıktığı zamanlardır. Bu noktada, anahtarı çalışma masasından alıp  Edward’ın yüzüne jet hızıyla geçirir.

Edward’ı kafasına vurduğu bu darbelerle sürekli yaralarken, mekanik kolunu ve bacağını tamir ederek ve koruyarak da onun iyileşmesine yardımcı oldu. Sert tavrına rağmen, Winry’nin kocaman bir kalbi var.

winry gif


Revy

Anime: Black Lagoon


revy blowing smoking gun

Çin-Amerikan kökenli bir kadın olan Revy, „Önce vur ve sonra soru sor“ gibi bir karakterle, siviller de dahil olmak üzere herkesi öldürebilecek kana susamış bir canavar. Hayatı, bugün olduğu kadını şekillendiren psikolojik travmalarla doluydu, ama onun iyi tarafında kalmayı başarırsan, Revy kesinlikle her zaman yanında olmasıın isteyeceğin bir kişidir.

revy gif


Melissa Mao

Anime: Full Metal Panic


melissa mao cigarette

Denizciler’in eski bir üyesi olan  Çin-Amerika uyruklu Melissa’nın hobileri arasında ağır sigara içmek, başkalarına kötü dilde hakaret etmek ve tüm bira kutularını içmek sayılabilir. Deniz Piyadeleri’nde geçirdiği zamanın bir bölümü bir eğitmen olarak harcadı. Hızlı ateşlenen küçük silahlarda uzman olan Melissa, Arm Slave adı verilen büyük bir mechada da oldukça iyi dövüşebilir.

melissa mao gif


Ukyo Kuonji

Anime: Ranma½


ukyo kuonji cooking

Ukyo, Ranma ile  6 yaşındayken, ikisi de her gün birlikte dövüşüp eğitildiklerinde tanıştı. Çocukluk ayrılıklarına kadar bu süre boyunca Ranma, Ukyo’nun bir kız olduğunu asla anlamadı.

Oldukça genç yaşta iken, tüm çabalarını dünyanın en büyük okonomiyaki (Japon krep) şefi olmaya odakladı. Büyük ölçüde yemek pişirmeye odaklanmasına rağmen, Ukyo bir dövüşçü olarak çalışmaya devam etti ve hatta yemek pişirme sevgisini dövüş stiline dahil etti.

En önemlisi, geleneksel bir silah yerine dev bir spatula kullanıyor. Diğer dövüş teknikleri, bir ninja gibi dövüşmesini, örneğin bir un torbasını duman perdesi olarak kullanmak ve dülmanları bağlamak için ip olarak dev kızarmış erişteleri kullanıyor.

ukyo kuonji slapping gif


Casca

Anime: Berserk


casca

Berserk’in kadın başrol oyuncusu Casca, Hawk Band’ın en yüksek rütbeli üyelerinden biri. Paralı asker grubunun liderlerinden biri olarak, aynı zamanda en büyük savaşçılarından biridir. Casca, cinsiyetinin kendisini erkeklerden daha az bir savaşçı yapmadığını (genellikle bağırsaktaki bir kılıçla) daha fazla düşman askerine kanıtladı.

Şahin Ordusu arasında, liderlik becerilerine değer veren ve gerektiğinde onu Cehenneme kadar takip edeceği ve paralı askerlerinin saygısı dışında hiçbir şeyi yoktur.

casca parade gif


Sora Takenouchi

Anime: Digimon Adventure


sora takenouchi surprised

Genelde oğlan gibi giyinir ve spor yapmaktan hoşlanır, kirlenmekten korkmaz. Maceraları boyunca Sora, arkadaşları ve ailesi tarafından çok sevildiğini fark etmeye başladı. Sevgi Arması’nın taşıyıcısı bile oldu.

sora takenouchi digimon gif


Haruko Haruhara

Anime: FLCL


haruko haruhara baseball

Haruko’yu tanımlayan üç kelime: öngörülemeyen, hiperaktif ve şiddetli. Galaktik Uzay Devriyesi Kardeşliği’nden gelen yabancı bir temsilcidir.

haruko haruhara


Hiyori Sarugaki

Anime: Bleach


hiyori sarugaki angry

Hiyori’nin öfkesini tarif etmek oldukça zordur vekendisi bir çocuktan daha uzun değil. Arkadaşı Shinji öfke patlamalarından kısa süre sonra sık sık yumruklanır, atılır, boğulur veya başka bir şekilde taciz edilir. Bu şiddetli saldırılar kişiliğinine de yansıyor. Hiyori, tanıdığı hemen her insana son derece kaba davranıyor, genellikle diğer insanların isimlerini kullanmak yerine “aptal” diyor.

Hiyori Sarugaki angry gif

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!