Anime || Manga

Overlord Anime Tanıtımı

Overlord

Hikayemiz Yggdrasil adında bir oyunda geçer. Yggdrasil’in sunucuları artık kapanıcak ve oyun biticektir. Baş kahraramanımız Momonga adında ki genç, oyunun kapanma saatindeyken oyundan çıkış yapmaz. Enterasan bir şekilde o sırada oyun kapanmaz ve zaman işlemeye devam eder. Momonga, Yggdrasil deki karakteri olan en güçlü iskelet bir varlığa dönüşür. Kısa bir süre sonra Nazaric adlı zindanda ki bütün katların koruyucularını çağırır ve onlara çeşitli testler yapar ve ardından kat muhafızı Albedoyu çağırır ve Albedonun özelliklerini değiştirip kendisine sırılsıklam aşık yapar. Momonga daha sonra bu dünyadaki hissiyatı öğrenebilmek için Albedo’nun memesini avuçlar ve onu koklar. Albedo Momon’a aşık olduğu için bunlardan zevk alır. 

Momonga onlarında aynı biz insanlar gibi duygulalarının ve kendilerine ait bir iradeye sahip olduklarını fark eder. Momonga bu dünya hakkında daha fazla bilgi edinmek için dünyayı keşfe çıkacaktır.Momonga’nın bu serüveninde ona sonsuz sadakatla bağlanmış kat muhafızları eşlik eder. Momonga dünyayı sihirli aynasından keşfederken bazı insanların bir köyde katliam yaptığını ve bütün köy halkının öldürüldüğünü görür.

Momonga kat muhafızlarının kaptanı Albedo ile hemen o köye ışınlanırlar köyü kötü insanların saldırsından kurtaran Momonga artık o köyün kahranı olarak görülür. Bu sebeble hayatta kalan bütün köy halkı Momonga’ya tapmaya başlar. Bu köyün adının carne olduğunu öğrenir. Momonga carne köyünde çok yetenekli insanlar olduğunu keşfeder ve bu dünyada daha ne kadar macera ve bilinmeyen şey olduğunu öğrenmek ister. Momonga ve kat muhafızları bilinen dünyayı keşfetmek için yola çıkar.


Sword Art Online ve Log Horizon tarzı anime severler için önerdiğimiz tatmin edici bir anime ve ayrıca Momonga aşırı güçlü.


Puan: 8.07/10 ( 377,831 OY)

Kategoriler: Aksiyon, Macera, Fantezi, Oyun, Büyü, Doğaüstü

Bölüm Sayısı: 1.Sezon 13 / 2.Sezon 13 / 1 Bölüm OVA / 8 Bölüm Specials / 2 Movie

 

Daha çok anime makalesi okumak isterseniz anime manga kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!