Spiel

PlayStation 5 için tanıtılan ilk oyun: Godfall [Video]PlayStation 5 için tanıtılan ilk oyun Godfall


PlayStation 5 için çıkacak ilk oyun göründü. Fragmanı paylaşılan Godfall PlayStation’a özel oyunlar arasında ise yer almıyor.


PlayStation 5 için tanıtılan ilk oyun Godfall, Game Awards 2019’da karşımıza çıktı. Sadece PlayStation’a değil PC’ye de gelecek olan oyun yeni nesil konsol için ortaya çıkmış ilk isim oluyor. Üçüncü şahıs fantastik looter-slasher kategorisine dahil olan oyun daha çok yakın dövüşe odaklanıyor. Hazırlanan fragman oyun içeriğine dair çok fazla detay vermese de çok oyunculu bir deneyim sunulacağı da müjdelenenler arasında. Tamamen yeni bir evren kuran oyunda oyuncular solo, duo ve üç kişilik co-op takımlarla maceraya atılacak. Ancak oynanış videosu paylaşılmadığı için bu çok oyunculu deneyime ilişkin görüntü bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PlayStation 5 için tanıtılan Godfall, 2020 sonunda çıkacak

Gearbox ve Counterplay Games çatısı altından çıkacak olan oyunda oyuncular pek çok eşya ve silah toplayabilecek. İlk fragmana bakarak oyunun alevli kılıçlar, devasa savaşlar ve etkileyici zırhlar müjdelediğini söylemek mümkün. Bunun dışında resmi sitesinde de oyun için detaylı açıklama şimdilik bulunmuyor. Elbette yazının başında da değindiğimiz gibi her ne kadar PS5 için tanıtılan ilk oyun olsa da yapım PS5’e özel olmayacak. Oyuncular oyunu PC tarafında Epic Games Mağazası‘ndan edinebilecek. Steam’e ayrıca gelip gelmeyeceği net değil ancak şimdilik Epic Games’e özel gibi görünüyor.

Tabii PS5 oyuncularla 2020’nin sonlarına doğru tatil sezonunda buluşacağı için oyunun çıkış tarihi de PS5 ile aynı olacak. Sony’nin oyun için yayınladığı fragmanı haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

Daha çok oyun makalesi okumak isterseniz oyun kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"
Schließen

Please allow ads on our site

Please consider supporting us by disabling your ad blocker!