Sozialen Medien

#Aşk Bir Rüya 22. Bölüm Özeti 10 Mart Tapki Bihan İle Evlendi #SosyalMedya #Tv #BB

Aşk Bir Rüya 22. Bölüm Özeti 10 Mart Tapki Bihan İle Evlendi

Aşk Bir Rüya dizisinde Baba, hizmetçilerden Bihan’ı içeri almamalarını ister. Eve yiyecek götüren bazı kişileri gören Bihan onların arasına katılarak içeri girmeyi başarır. Düğün alayı yeniden kurulur. Duruv ve Tapki birbirlerine gülden yapılan kolyeyi takmaya çalışırken Vasu salona gider ve gaz yağını her tarafa döker. Bihan Vasu’nun kötü bir şeyler yapmasından korkuyordur. Vasu kibriti yakar ve Tapki’nin kekeme olduğunu hatırlayarak öfkeye kapılır. Kibriti yere atmak üzereyken Bihan yetişir. Aşk Bir Rüya 10 Mart Özeti başlıyor.

Aşk Bir Rüya 22. Bölüm Özeti

Vasu ölmek istediğini söyleyerek elini keser. Bihan onun acı çekmesini istemediği için Duruv’u durdurmaya söz verir ve kalabalığa karışır. Duruv’u uyutmak için hizmetçiyle ilaçlı meyve suyunu Duruv’a gönderir. Ancak Duruv meyve suyunu almadan üzerine dökülür. Duruv üzerine değiştirmeye gittiğinde Bihan da yanına gelir ve bu evliliği durdurmak zorunda olduğunu söyler.

  #Kuzey Yıldızı İlk Aşk 31.Bölüm 2. Fragmanı ve Özeti izle

Duruv, aileleri düşün diyerek ondan çekilmesini ister. Bihan onu durdurmaya çalışırken kavgaya tutuşurlar. Duruv’un kafası ışıkları söndürür ve karanlıkta kavga devam eder. Duruv karanlıktan korktuğumu biliyorsun derken Bihan eline geçirdiği bir sopa ile Duruv’un kafasına vurup bayıltır. Bihan bunu Vasu’nun hayatını kurtarmak için yaptığını söyleyerek ondan özür diler. Vasu odaya gelir ve ışıkları açar. Duruv’u yerde yatarken gören Vasu endişelenir ve Bihan’a bunu nasıl yaptığını sorar. Bihan şimdilik evliliği durdurduğunu ve sözünü yerine getirdiğini söyler.

Vasu sözünü yerine getirmediğini söyler. Duruv uyandığında yine Tapki ile evlenecek ve bu sefer kimse onu durduramayacak der. Bihan şimdi ne yapması gerektiğini sorar. Vasu Duruv uyanana kadar Tapki’nin başka biriyle evlenmesi gerktiğini bu kişinin de Bihan olduğunu söyler. Bihan şoktadır. Bunu yapamayacağını söylerken Vasu duygusal şantaja başlamıştır. Bihan Vasu’nun şantajlarına boyun eğer ve Duruv’un kafasındaki sehrayı çıkarır ve kendi başına takar. Vasu Duruv’a bunu senin iyiliğin için yaptığımı ilerde anlayacaksın diyerek Duruv’u orada bırakıp gider.

  #Serientäter: Star Trek: Picard – ein Rückblick

Bihan, mandala Tapki ile birlikte oturur ve ritüeller başlar. Vasu damadın yüzünü evlenmeden görmenin uğursuzluk getireceğini söyler ve Bihan’ın kimliğinin deşifre olmasını önler. Duruv kendine gelir ve Bihan’ın kafasına vurduğunu hatırlar. Dışarı çıkmak ister ancak kapı kilitlidir. Bağırsa da kimse onu duyamaz. Ritüeller hızla devam ederken Bihan son derece üzgündür. Vasu oğlunun kekeme bir kızla evlenmesine izin vermediğin için mutludur. Duruv sonunda kapıyı açmayı başarır.

Koridordan salona doğru ilerlerken yeniden bilincini kaybeder ve yere düşer. Bu sırada evlilik turları da sona ermiştir. Bihan Tapki’ye sindoru doldurur ve mangalsutrasını da takar. Pandit evliliğin gerçekleştiğini söyler. Tapki sabahtan beri aç olduğu için evlilik sonunda bayılır. Tapki kliniğe götürülürken Bihan onun adına üzgündür. Duruv yeniden kendine gelir ve evdekilerin nereye gittiklerini merak eder. Mandalanın yanına geldiğinde Bihan ile karşılaşır. Bihan ona acı gerçeği anlatır.

  #Die FOX-Programmhighlights im April

Duruv şok olmuştur. Bihan Vasu’nun sözlerini düşünürken Duruv bunu neden yaptın diye sorar. Bihan kekema bir kızla evlenip hayatını mahvetmene izin veremezdim diyerek kendini savunur. Duruv Tapki’yi çok sevdiğini söylerken Bihan şok olur. Duruv, her şeyi sonlandırdığını söyleyerek ayrılır. Bihan onları ayırmakla büyük bir günah işlediğini anlamıştır ve göz yaşlarını tutamaz. Aşk Bir Rüya 10 Mart Özeti sona erdi.

Kaynak

Daha çok bu tarz yazılar okumak isterseniz sosyal medya kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Film izlemeyi seviyorsanız Film.BuradaBiliyorum.Com sitemizi, Dizi izlemeyi seviyorsanız Dizi.BuradaBiliyorum.Com sitemizi forumlarla ilgileniyorsanız Forum.BuradaBiliyorum.Com adresini ziyaret edebilirsiniz .

Ähnliche Artikel

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.

Schaltfläche "Zurück zum Anfang"